Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали 097) 934 34 02        Будівництво (067) 21 000 55
банер

Проекти дерев’яних будинків з брусу

У цьому розділі ми зібрали проекти дерев’яних будинків, бань, альтанок та інших споруд, розроблені спеціалістами компанії “ДеревоДім”. Запропоновані планувальні рішення ретельно пропрацьовані, і повністю враховують специфіку деревини, як будівельного матеріалу.

При замовленні Будівництва у нас отримуйте проект у подарунок!

Типи проектів:

ПРОЕКТУВАННЯ ДЕРЕВ'ЯНИХ БУДИНКІВ

Проектування - початковий і тому дуже важливий етап будівництва будь-якого житла, не лише дерев'яного. Від того, наскільки грамотно фахівці втілять задуми і побажання замовника щодо його бачення ідеального будинку, залежить і економія, що може становити близько 30% коштів під час будівництва! А якщо Ви плануєте і якісь додаткові споруди на території - потрібно сконцентруватися на створенні оптимального проекту.

Будиночки та котеджі з бруса

Ми в своїй практиці проектування дерев'яних будинків часто ділимо ескізи на наступні категорії:

  • Будинки з дерева до 100 м2
  • Середні проекти будинків зі зрубу (100-150 м2)
  • Великі дерев'яні котеджі (150 м2 і більше).
Проте незалежно від розмірів будинку з колоди, в кожному конкретному випадку відбувається адаптація проекту згідно вимог замовника. Наприклад, при проектуванні будинку з брусу, коригуються зовнішні параметри зрубу, розміри кімнат, розміщення віконних і дверних блоків, колірні поєднання елементів фасадів тощо.

Лаконічність або монументальність

Оптимальні архітектурні рішення в невеликих проектах дерев'яних будинків без проблем поєднуються з приємним комфортом завдяки ефективному використанню простору. Таким чином, і шумо- і теплоізоляція, і відповідна циркуляція повітря будуть в наявності. Можна сказати, що дерев'яний будинок, проект якого передбачає невелику площу, має низку позитивних сторін:

  • Швидкі терміни спорудження
  • Менші витрати на матеріали для будівництва
  • Економія щодо монтажу комунікацій, опалення, освітлення та обслуговування в майбутньому.
У свою чергу, проекти будинків з колоди, площею більше 150 м2, дозволяють затишно жити, атмосферно відпочивати і навіть приймати численних гостей. Популярним рішенням для великих дерев'яних котеджів є наявність терас, балконів, а також другого або мансардного поверху.

Що передбачає проект будинку з дерева

Лишень обговорені всі поставлені завдання, необхідно планувати і способи здійснення проекту для максимальної стійкості і зручності. Проекти дерев'яних будинків з колоди також враховують ефективні і довговічні рішення всіх комунікацій. Наприклад, особлива увага звертається на:

  • Матеріали (компанія "ДеревоДім" використовує тільки найкращу деревину - сосну або ялину з прикарпатського регіону)
  • Утеплення (починаючи з підлоги, і закінчуючи дахом), а також системі опалення
  • Фундаменту (стрічковий, стовпчастий тип, або ж комбінований, залежно від типу споруди)
  • Особливостям зовнішньої обробки антисептиком, а також інших послуг при експлуатації.

Додаткове планування

Крім власне житла з дерева, проект може включати й інші споруди з брусу на ділянці: лазню (баню), альтанку, господарську будівлю, лавки і навіть гойдалки. На додачу до ландшафтного дизайну, дизайнери компанії "ДеревоДім" раді запропонувати і цікаві варіанти облаштування інтер'єру: вишукані балюстради, красиві мансардні вікна і затишну терасу для приємного проведення часу на вулиці.

Типи проектів:

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)