Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
Компанія ДеревоДім

Дизайн інтер'єрів
та ландшафтний дизайн

Довірте облаштування житла професіоналам

Scroll down
Замовити дзвінок Реалізовані проекти

Вдома ми відпочиваємо від щоденних турбот. Тому дуже важливо, щоби нас оточували зручні меблі, красиві кольори та предмети, які нам подобаються. Погодьтеся, що в приміщенні з вишуканим інтер'єром набагато приємніше проводити час. Та й додому хочеться повертатися частіше, коли знаєш, що на тебе чекає затишок.

Що ми пропонуємо

Ландшафтний дизайн

Детальніше

Дизайн інтер'єру

Детальніше

Ландшафтний дизайн

Детальніше

Дизайн інтер'єру

Детальніше

Які переваги Ви отримуєте

Економія часу

Уникнення непередбачуваних витрат

Функціональність інтер'єру

Якісний результат

Поєднання естетичності та практичності дизайну

Дотримання високих норм та стандартів

Дизайн,

Виконаний нашими фахівцями - це завжди гармонійне поєднання функціональності, комфорту та естетичності

Замовити дзвінок

Чому необхідно довіритись нам?

Професійні дизайнери

114 виконаних робіт

Візуалізуємо проекти

Враховуємо побажання клієнтів

ПРОСТІР,
СВІТЛО І ВПОРЯДКОВАНІСТЬ

людина потребує цих трьох речей так само сильно, як і їжу і нічліг

avtor

© Ле Корбюзьє

ЩОБИ ВСЕ, СКАЗАНЕ ВИЩЕ, НЕ БУЛО ПОРОЖНІМИ СЛОВАМИ,
ПРОПОНУЄМО ВАМ ПЕРЕГЛЯНУТИ НАШІ ФОТО

Залишилися питання?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Замовити дзвінок

Інші послуги

Проектування

Проектування

споруд із оциліндрованого брусу

Детальніше
Будівництво

Будівництво

споруд із оциліндрованого брусу

Детальніше
Реставрація

Реставрація

дерев'яних споруд

Детальніше

Дизайн

Тепло і надійність - не єдині характеристики будинків з дерева, завдяки яким вони досі є популярними. Унікальна атмосфера і по справжньому домашній затишок втілюється в зручних меблях, приємній текстурі деревини, вишуканих деталях сходів і мансард. А дизайн фасаду дерев'яного будинку разом з доглянутою прилеглою територією будуть тішити ти як і господарів ділянки, так і оточуючих, демонструючи наявність хорошого смаку і достатку.

Дизайн інтер'єру

Для створення неповторної атмосфери житла з бруса потрібна особлива увага до дизайну інтер'єру. З одного боку, необхідно врахувати належну функціональність, наприклад щодо опалення, а з іншого - зробити той комфорт, який і передбачається при словосполученні дизайн проект будинку з бруса.

Професіонали працюють над кожним нюансом: розташування і розміри вікон, форма елементів балюстради, привабливість мансарди, колір внутрішнього оздоблення. А з якісним матеріалом і фахівцям працювати приємно, розробляючи дизайн проект будинку з оциліндрованих колод. Компанія "ДеревоДім" використовує тільки високоякісний оциліндрований сосновий зруб, адже його природна краса разом з приємним і насиченими відтінками текстури, є основою для створення оригінального інтер'єру.

Будучи побудованими з природного матеріалу, будинки з дерева гарні самі по собі. Але також деревина легко поєднується з іншими матеріалами, тому при бажанні клієнта можна пофарбувати стіни, облаштувати приміщення вагонкою або гіпсокартоном.

Ландшафтний дизайн

Розкішний дерев'яний котедж буде на першому плані, але для підкреслення смаку і для функціонального зручності увагу необхідно приділити і оточенню. Дизайн проекти дерев'яних будинків включають оптимальне (як в ергономічному плані, так і в естетичному) підведення всіх інженерних систем, а також зручне і красиве розміщення інших споруд, наприклад:

  • Лазні
  • Гаража
  • Господарських будівель
  • Альтанки
  • Столів, лавок і навіть гойдалок.

Робота з ландшафтного дизайну передбачає також і прокладання пішохідних підходів та автомобільних під'їздів.

Дизайн проект дерев'яного будинку за бажанням замовника може враховувати і наявність тераси: вона може бути красиво вмонтованою в основну споруду, слугувати додатковою зоною відпочинку біля лазні і навіть бути виконаною як красивий перехід між будівлями з вишуканими повторюваними арками.

Фахівці з ландшафтного дизайну також займаються побудовою правильного, ефективного та, в той же час, ефектного освітлення згідно побажань замовника. Особливий шарм виконаній і роботі надають чарівні клумби та інші елементи садового мистецтва.

Дизайн комерційних проектів

Дизайн для таких проектів як комерційні лазні, готелі, зони відпочинку і ресторани грає одну з ключових ролей. Адже саме він буде впливати на загальне враження гостей і, як наслідок, на їхнє бажання знову сюди повернутися.

Фахівці компанії "ДеревоДім" мають хороший досвід і в дизайні інтер'єру споруд для комерційного використання, чи то тематична обробка, планування "другого світла" або ж надійність лакофарбового покриття.

Ландшафтний дизайн також має свої особливості, починаючи від грамотного розміщення альтанок і закінчуючи красивою, облагородженою територією, яка стане запорукою приємного проведення часу відвідувачів.

Пропонуємо ознайомитись з результатами дизайнерської роботи професіоналів від компанії "ДеревоДім" і самим в цьому переконатися!