Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Офіс компанії «ДеревоДім»

Головний офіс будівельної компанії "ДеревоДім"
Дерев'яний офіс
Офіс з бруса
Офіс зі зрубу
Дерев'яний офіс
Офіс з дерева
Офіс компанії "ДеревоДім": ніч
Дерев'яний офіс з оциліндрованого бруса
Foto1
Foto2

Окрасою та гордістю компанії «ДеревоДім» є наш центральний офіс в м. Тернополі. Це наглядний проект, в процесі створення якого, ми застосовували свої знання та вміння, втілювали набутий досвід та найкращі  ідеї.

Для багатьох із нас, робочий офіс є місцем, де ми проводимо більшу частину свого часу. Наші фахівці намагалися його спроектувати таким чином, щоб забезпечити максимально приємну робочу атмосферу. Адже, працюючи в такому офісі можна поєднувати і роботу, і відпочинок водночас. З впевненість можна сказати, що нам це вдалося. В таке офісне приміщення хочеться повертатися на роботу знову та знову.

В процесі проектування та будівництва нашого офісу, ми реалізовували концепцію технологічного захисту фасаду. Суть цього підходу полягає в тому, щоб завдяки архітектурним елементам максимально захистити зовнішні стіни будівлі від несприятливих кліматичних умов. Для цього, ми використали максимально широке піддашшя, що виступає за межі стін більш як на метр. Це дозволяє затінити вразливі зони фасаду від дії прямих сонячних променів.

Родзинкою зовнішнього фасаду офісу, яка привертає увагу є тераса. Її особливістю є те, що для її покриття було використане гартоване скло. Тераса захищає лакофарбовані покриття від вигорання, а також робить офіс вишуканішим та презентабельнішим. Рекомендуємо Вам, будуючи дерев’яне житло, звертайте увагу на архітектурні вимоги щодо захисту його фасаду. Тоді ваша оселя зможе прослужити не одному поколінню.

Площа офісу 240м2. Коли проектувався офіс, то в ньому передбачили той комплекс приміщень, характерний для житлового будинку. А саме: санвузли, кухні, технічні приміщення. Це зроблено для того, щоб замовник безпосередньо міг оцінити як все влаштовується в дерев’яному будинку. Спроектована комбінована система опалення: інверторний кондиціонер, твердопаливний котел та газовий котел.

У Вас є прекрасна можливість прийти до нас та самостійно переконатися , в тому на скільки такий будинок з брусу може бути комфортним, зручним та сучасним.

Ми із задоволенням проведемо Вам екскурсію та пригостимо чашечкою запашної кави.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)