Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Галерея проектів будинків із дерева компанії «ДеревоДім»

ГАЛЕРЕЯ ПРОЕКТІВ БУДИНКІВ

Елегантність та ефективність будинків з брусу

Будинки з дерева, які можна побачити на фото, є не лише естетично привабливими, але і напрочуд міцними. Для прикладу, деякі будівельні матеріали, такі як сталь, неорганічні матеріали, які є негорючими, розширюються при нагріванні, що може послабити і призвести до руйнування конструкції. Дерево реагує майже протилежним чином: при нагріванні (звісно, не до температури горіння) деревина висихає і фактично стає важчою.

Таким чином, тепло не “тікає” з конструкції. Якщо ви хочете, щоб це тепло (або улітку - прохолода) залишалося у вашому домі, і бажаєте витрачати менше грошей на опалення (або охолодження), деревина є чудовою альтернативою цегли, бетону або каменю. Тому і на фото, і насправді, будинок з дерева є комфортним, теплим та затишним.

А приваблива ціна будинків з брусу при гідному рівні досконалості та розкоші, економії простору та легкої і швидкої адаптації до індивідуальних умов та потреб, робить дерев’яні споруди ще привабливішими для зведення.

Переваги і фото будинків з бруса

Деревина як матеріал для будиночків з дерева, надає такого роду спорудам наступні переваги:

 • Енергоефективність
 • Економічність
 • Природне кондиціонування
 • Архітектурна універсальність
 • Екологічність
 • Висока стійкість до землетрусів.

Завдяки специфіці й технології зведення, а також при ретельному плануванні, дерев’яні будинки швидко будуються в порівнянні з будівлями з каменю чи бетону.Дерев'яні споруди також активно допомагають навколишньому середовищу шляхом поглинання та зберігання атмосферного CO2.

Деревина є природним і дуже ефективним термоізолятором, що означає економію значної кількості енергії в порівнянні з кам'яними, бетонними і цегляними будинками. Окрім того, оциліндрований брус є також чудовим шумопоглиначем, що робить дерев'яні будинки теплими, розслаблюючими та спокійними.

Стиль і вишуканість

Будинки з бруса, як можна зауважити на фото, є універсальними за своєю стилістикою, тобто проект можна адаптувати під будь-яку ділянку і побажання замовника.

Цікавими архітектурними рішенням можуть бути:

 • Поєднання дерева та каменю
 • Проект разом з лазнею чи гаражем
 • Зведення мансардного поверху
 • Облаштування тераси (як видно на одному фото будинку з дерева, це досить пасує для дачного варіанту)
 • Проектування веранди для багатоповерхового житла.

І звісно, в галереї компанії “ДеревоДім” Ви можете побачити розмаїття зовнішніх фасадів житлових та дачних котеджів з дерева. Тому, за допомогою фарбування, вікон, ландшафтного дизайну можна навіть типовому проекту додати індивідуальності. Можливо, саме Ваше замовлення стане окрасою нашого портфоліо, а Вам та Вашим гостям буде милувати око.

І щоб споруди з дерева не втрачали свою елегантність та функціональну надійність, варто лише ретельно стежити за їхньою експлуатацією. Адже при зведенні дерев’яного будинку враховується і пожежна безпека, і захист від шкідливого впливу довкілля (як погоди так і шкідників), і стійкість самої споруди. Все це результує у спеціальні технологічні рішення та спеціальну обробку.

Тому, при замовленні спорудження будинку з брусу, вам залишається лише потурбуватись про обстановку всередині для створення бажаного затишку, комфорту і цікавих інтер’єрних рішень, хоча і в цьому фахівці компанії “ДеревоДім” радо допоможуть.

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)