Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали 097) 934 34 02        Будівництво (067) 21 000 55
банер

Проекти будинків, альтанок та бань з оциліндрованого брусу

Ескізи будівель, представлені на сайті є типовими. В кожному конкретному випадку, відбувається адаптація проекту бані чи котеджу до вимог замовника. Корегуються зовнішні параметри зрубу, розміри кімнат, розміщення віконних та дверних блоків, кольорові поєднання елементів фасадів, тощо.

При замовленні послуги Будівництво отримуйте проект у подарунок!

Типи проектів:

Проекти дерев'яних будинків до 100 м2, Проекти будинків з брусу до 100 м2, створені нашими фахівцями, поєднують лаконічний архітектурний стиль, надійність інженерно-технічних рішень та продуманий комфорт. Скромна площа котеджів вдало компенсується раціональним використанням простору та багатофункціональністю внутрішнього зонування.

Незважаючи на розміри, дерев'яні будинки площею до 100 м2 містять всі приміщення, необхідні для комфортного проживання та відпочинку. Поєднання довершеної краси зрубу, хороших шумо- і теплоізоляційних характеристик, створюють в них чудову атмосферу домашнього затишку і тепла.

Зібрані в каталозі проекти - оптимальний вибір для вирішення житлових проблем молодої родини. Вартість такого житла співмірна із вартісю квартири у новобудові. Проте разом із новою домівкою Ви отримаєте спокій та розміреність заміського життя, й назавжди забудете про надокучливих сусідів з ремонтами, сварками та криками дітвори за стіною.

Обираючи проект маленького житлового або дачного будинку з дерева, Ви отримуєте:

-максимально стислі терміни будівництва;

-мінімальні витрати будівельних матеріалів;

-економію при монтажі інженерних комунікацій;

-можливість суттєво заощаджувати на опаленні, освітленні, обслуговування котеджу в процесі експлуатації.

Як свідчить наш досвід, проекти до 100 м2 є найбільш доступними і затребуваними серед замовників з середнім рівнем доходів, які мріють жити та відпочивати у власному дерев'яному домі.

Проекти дерев'яних будинків площею 100-150 м2 здатні забезпечити оптимальне співвідношення вартості будівництва, комфорту проживання та експлуатаційних витрат. Такий дім ідеально підійде для невеликої сім'ї з чотирьох - п'яти чоловік. Грамотне планування дозволить створити комфортний особистий простір для кожного члена родини.

Проекти невеликих будинків затребувані в умовах щільної міської забудови. Їх компактні розміри особливо акутальні для маленьких та вузьких ділянок розміром чотири - вісім соток.

Якщо Вас обмежує виділена під забудову площа, оптимальним вибором стане проект зрубу з мансардою. В такому випадку на першому поверсі розміщують вітальню, кухню, передпокій та технічні приміщення. Мансарду ж відводять під спальну зону. Дерев'яний будинок з мансардним поверхом дуже простий в експлуатації, потребує мінімальних витрат на опалення та обслуговування.

Проекти дерев'яних будинків площею більше 150 м2 найкраще відповідають уявленню про комфортне і просторе житло. Такий дім - ідеальне рішення для великої сім'ї. Тут Ви зможете комфортно жити та відпочивати, приймати численних гостей.

Дерев'яні котеджі, зібрані в нашому каталозі, спроектовані мансардними або двохповерховими. Такий підхід дозволяє суттєво зменшити площу, відведену під забудову, на 20 відсотків знизити кінцеву вартість будівництва.

Проекти зрубів площею понад 150 м2 передбачають розміщення, передпокою, кухні,столової, вітальні, кабінету та допоміжних приміщень на першому поверсі. Спальні, дитячі кімнати, гардероб, ванні кімнати як правило розташовують на другому поверсі.

Невід'ємним елементом дизайну фасадів будинку з дерева є балкони та тераси. Ці елементи додають колориту та величі зовнішньому вигляду зрубу, розширюють його корисну площу, створюють чудову зону для відпочинку.

Вимоги клієнтів до будинку з дерева можуть суттєво різнитися. Тому існує ймовірність, того, що типовий план Вас не влаштує. У такому випадку спеціалісти компанії «ДеревоДім» внесуть зміни до будь-якого існуючого плану, або ж створять індивідуальний проекту зрубу, згідно Ваших вимог.

Типи проектів:

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)