Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Комерційний об’єкт зі зрубу за індивідуальним проектом

Сьогоднішня наша новина про реалізацію масштабного проекту в Тернопільській області, де споруджений нашими спеціалістами зруб, ще одне незрівнянне втілення в дереві комерційної ідеї.

Якщо у вас з’являться цікава ідея щодо створенню своєї справи, тоді її обов’язково варто втілювати у дерев’яній споруді. Досвід наших замовників показує, що дерево здатне облагородити будь-який комерційний об’єкт, додати йому вишуканості та самобутності.

F4

Будівництво комерційного об’єкту зі зрубу – це вже значний внесок у його подальший успіх та прибутковість. Адже, дерев’яний зруб завжди привертає до себе особливу увагу, а затишок який створюється всередині приміщення – просто незабутній для його відвідувачів.

Відчувши все перераховане на собі та ознайомившись зі всіма тонкощами дерев’яної будови,   наш замовик задумав втілити свою грандіозну ідею  саме в класичному дерев’яму зрубі.

Спорудження зрубу замислювалося на Тернопільщині в м. Кременець. Тут і реалізовано новий проект площею 168м2, створений за індивідуальним завданням замовника. Достатня площа та габарити забудови максимально відповідають її функціональності. Споруда, що повністю зведена зі зрубу гармонійно вписується в природній ландшафт.

Таким чином, в будівлі із оциліндрованого зрубу втілюватимуться усі мрії власника – магазин та міні хостел на другому поверсі.

Коли замовник замислився про власний комерційний об’єкт, вибір щодо виконавців замовлення був очевидним. Так, як компанія «ДеревоДім» вже понад 15 років спеціалізується саме на дерев’яних будівлях і наш досвід реалізованих проектів досить багатий, ми чудово розуміємо потреби замовників.

F5

Для реалізації проекту замовник обрав зруб, діаметром 24 см, який за фізико-технічними і тепловими показниками оптимально підходить для побудови такого масштабу. Всі колоди абсолютно захищені від шкідників, грибка і пожежі, а міжвінцевий утеплювач добре захищає від продування стики між колодами.

Як відомо, кожен комерційний об’єкт має своє «обличчя». Дизайн споруди з натурального соснового зрубу з оригінальними вікнами зі шпросами неодмінно стане впізнаваною родзинкою бізнесу нашого замовника.

Внутрішнє планування зрубу – просторе та функціональне,  розроблено на два поверхи.

На першому поверсі передбачено велике приміщення під магазин, санвузол та котельню.

А на другому поверсі, як і в багатьох інших будівлях такого роду, передбачаються приміщення для тих, хто планує відпочити. Тому, тут спроектовано такі кімнати як: кухня-студія, спальня кімната та санвузол. На мансардний поверх передбачено окремий вхід з двору, що надзвичайно зручно та практично для відвідувачів.

F6

Вхід в магазин передбачено з головного фасаду зрубу.

Архітектура і навіть сама атмосфера такого дерев’яного комплексу дуже приваблює відвідувачів та бажаючих відпочити в природній обстановці натурального зрубу.

Будь-які комерційні зруби спеціалісти компанії «ДеревоДім» можуть розробити індивідуально на основі побажань замовників, які бажають отримати максимально вдалі споруди для успішного комерційного використання.

Чим складніший та цікавіший проект, тим з більшим азартом ми беремося за його втілення і нам є чим пишатись.

В нашому «Портфоліо» є велика кількість масштабних реалізованих проектів «під комерцію», в тому числі кафе, ресторани, готелі.

Ми впевнені, що проект цього комерційного зрубу  стане ще одним успішним та довговічним, гордістю власника та привабливим  місцем для відвідувачів.

Ми можемо спроектувати та реалізувати будови будь-якої складності та дизайну, використовуючи при цьому технології сучасного домобудівництва. Разом з тим, послуга індивідуального проектування у нас абсолютно безкоштовна, що є значною перевагою для наших потенційних замовників.

Також, окрім індивідуальних проектів, побудованих нами в різних куточках України, ми пропонуємо багато готових типових рішень для будівництва будь-якого комерційного приміщення, які Ви можете переглянути в розділі «ПРОЕКТИ» на нашому сайті.

Тому, якщо Ви шукаєте для себе необхідний проект заміського будинку, дачі, котеджу, лазні, ресторану чи готелю – звертайтеся до нас. Абсолютно всі наші об’єкти – є екологічно чисті, практичні у використанні та прослужать вам та вашій родині довгі роки.

 

Поділитись:

Попередня новина: Будуємо комбінований будинок зі зрубу на Тернопільщині

Наступна новина: Комплекс зі зрубу: дерев'яний будинок та лазня в Одеській області

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)