Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Галерея реалізованих проектів компанії «ДеревоДім»

Якщо Ви плануєте будівництво дерев’яного зрубу та обираєте найбільш оптимальний варіант, тоді Вам корисно буде переглянути наше портфоліо, де зібрана значна частина реалізованих нами об’єктів.

Завдяки фото, Ви зможете оцінити якість нашої роботи, а також природну красу екологічного дерев’яного будинку.

В портфоліо Ви знайдете, збудовані нами об’єкти, в тому числі виконані і «під ключ», та безпосередньо побачите як зможе виглядати майбутній будинок не лише ззовні, а й зсередини.

Оскільки на ринку будівництва ми працюємо з 2004 року, то, відповідно, маємо достатню кількість фото зрубів. Всі вони дають можливість оцінити масштаби нашої діяльності та виробничі потужності.

Переглянувши портфоліо, Ви неодмінно переконаєтеся в тому, що ж саме Ви хочете бачити у себе на земельній ділянці.

Ми постійно поновлюємо нашу галерею та викладаємо нові матеріали, намагаючись якнайкраще познайомити Вас з нашим виробництвом та в повній мірі відобразити захоплюючий та непростий процес зведення дерев’яних зрубів.

Об’єкти, які ми проектуємо та будуємо можна побачити в багатьох регіонах України.

Компанія «ДеревоДім» займається реалізацією проектів як у сфері заміського житла, так і комерційних об’єктів.

Ми забезпечуємо комплексний підхід до будь-якого проекту, починаючи з його розробки та завершуючи, оздоблювальними роботами всередині будинку.

Досягти високого рівня якості та задовольнити інтереси наших замовників вдається за рахунок потужної технічної бази, значного досвіду та професійних спеціалістів.

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)