Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Як правильно обрати площу у дерев’яному будинку?

  1. Як правильно обрати площу у дерев’яному будинку?

1. Як правильно обрати площу у дерев’яному будинку?

Дерев’яний будинок з оциліндрованого брусу – це ідеальне рішення для тих людей, які люблять комфорт, затишок, дбають про своє здоров’я, самопочуття та цінують естетичну красу.

Це відміне місце, де Ви зможете відпочити від міської метушні, великого потоку людей та трудових буднів.

Сьогодні на ринку будівництва проекти будинків з оциліндрованого брусу представлені в достатній кількості. Всі вони між собою відрізняються габаритами, дизайном ектер’єру, особливостями внутрішнього планування і т. д. Тому, для того, щоб правильно підібрати проектне рішення, варто брати до уваги багато факторів, першими із яких є саме розміри споруди.

F0

Площа в дерев’яному будинку

Площа дерев’яного будинку – це головні параметри, з яким варто визначитися першочергово.

При виборі кількості квадратних метрів, варто враховувати скільки чоловік буде проживати в приміщенні і з якою метою зводиться будинок.

А правильне внутрішнє планування дозволить раціонально використати кожен квадратний метр. Тому, давайте більш детально розберемося в типах будинку залежно від їх розмірів.

Типи будинків залежно від їх розмірів

  • Невеликі будинки, розміром 6*6, 6*8, включають мінімум необхідного простору для проживання невеликої сім’ї. Якщо споруда має менші параметри, то вона більше підходить для технічних приміщень, будівель сільськогосподарського призначення. У випадку, якщо будинок 6*6 буде занадто малим, то в ньому можна передбачити добудову.
  • Середнім за розміром вважається житло з параметрами 7*8, 7*9. Такий варіант має привабливу вартість та різні рішення по розмірах кімнат.
  • Великі будинки з бруса, розміром 10*12, 12*12. Такі споруди потребують велику земельну ділянку. Тут можна виділити окремі приміщення під кімнату відпочинку, столову, дитячу зону тощо.

В будь-якому випадку, складання індивідуального проекту допоможе визначитися з будинком, і водночас буде гармонійно поєднуватися з побажаннями замовника та його фінансовими можливостями.

Разом з тим, відмітимо, що поверховість не менш важливий фактор. Адже, окрім того, що необхідно визначитися із розмірами житла, особливу увагу варто приділити кількості поверхів. Компактні розміри споруди можна компенсувати за рахунок другого поверху або ж мансарди.

Поверховість будинків

  • Будинки з мансардою – є відмінним та вигідним рішенням. Додатковий простір часто використовують під спальню зону. А незвична форма дозволить зробити унікальний та оригінальний інтер’єр.
  • Два поверхи є «золотою серединою» для великої сім’ї. В такому будинку можна облаштувати два санвузла, дитячі кімнати, велику відпочинкову зону тощо.

Наявність мансардного або ж повноцінного другого поверху забезпечує комфортне проживання трьох-чотирьох членів сім’ї.  Тож, яким буде майбутній будинок замовника, він вирішує самостійно.

Але як показує практика, для сімейного постійного проживання достатньо зрубу, площею від 100 до 200 м2.

Проекти будинків компанії «ДеревоДім» розробляються кваліфікованими фахівцями, тому обираючи нашу виробничо-будівельну компанію, Ви можете бути впевнені у професійному підході до планування приміщень, технічних параметрів, площі будівель. Також ми гарантуємо високу якість реалізації проекту.

На нашому сайті у розділі «ПРОЕКТИ», Ви неодмінно знайдете будинок з відповідною площею, який втілить усі ваші мрії про комфортне житло в реальність.

А якщо у Вас є своє бачення щодо майбутньої оселі, то наші фахівці із задоволенням розроблять індивідуальний проект з усіма вимогами та побажаннями.

Цікавить питання вибору проекту дерев’яного будинку?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Поновлення лакофарбового покриття дерев'яних будинків

Наступна стаття: Комплектації та ціни на дерев'яні будинки з оциліндрованного брусу

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)