Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Розширення простору в дерев’яному будинку зі зрубу

  1. Розширення простору в дерев’яному будинку зі зрубу
  2. Інтер’єр додаткового простору

1. Розширення простору в дерев’яному будинку зі зрубу

Якщо Ви вже є власником дерев’яного будинку зі зрубу, та з часом вам почало здаватися, що у вашій оселі недостатньо простору всередині, тоді можна розглянути декілька цікавих варіантів як його розширити.

Так як, дерев’яні будинки зі зрубу є надзвичайно універсальними та практичними спорудами, то їх із легкістю можна доповнити додатковими конструкціями чи приміщеннями.

Тому, сьогодні ми більш детально розглянемо питання збільшення простору для житла зі зрубу. Ми впевнені, що наші рішення будуть корисними і для Вас.

Найбільш простими та практичними варіантами розширення простору в дерев’яному будинку є наступні:

Навіс для облаштування зони барбекю

Одним із варіантів розширення простору в приватному будинку може стати спорудження навісу біля будинку.
У нас є досвід доповнення основного житла додатковими конструкціями для відпочинку, а саме навісами. Такий спосіб стане ідеальним варіантом для тих, хто не готовий до масштабного будівництва чи перепланування. Навіс значно розширить простір вашого будинку, принаймні для літнього використання. Відпочинкова зона під таким навісом буде виглядати чудово та подарує незабутні позитивні моменти! Разом з тим, відмітимо, що саме навіс з просторою терасою є «візитною карткою» багатьох наших проектів. Адже, багато замовників розглядають для себе проекти будинків з навісом. Тому, якщо у вашій оселі ще не має тераси, то ми вам наполегливо рекомендуємо її спорудити та насолоджуватися всіма перевагами відпочинку на природі.

F2

Бесідка з мангалом

Цікава ідея для тих, хто не уявляє повноцінний відпочинок без приготування їжі на свіжому повітрі. Обід на свіжому повітрі завжди смачніший та швидше розпалює апетит. При спорудженні бесідки з мангалом рекомендуємо Вам подбати про наявність в ній досить великої площадки, де можна буде насолоджуватися свіжим повітрям та спостерігати за навколишніми видами. Зручно, якщо розміри бесідки будуть розраховані на необхідну кількість людей. Тоді, Вам значно простіше буде збирати гостей.

Засклена варанда-столова

Це універсальний різновид тераси, яка дозволить розширити корисну площу будинку. Саме тут можна передбачити вітальню-столову чи лаунж зону для відпочинку. Основні переваги заскленої веранди зі зрубу: 1) використання натурального матеріалу для будівництва; 2) ефектний та унікальний дизайн та зовнішній вигляд; 3) наявність панорамних вікон подарують неймовірно розкішні види.

Облаштована у дворі лаунж зона

Щоб відпочити на свіжому повітрі, не обов’язково виїжджати за місто. Адже, можна створити зону відпочинку у себе вдома. Відпочинок на природі може бути досить різноманітним. Це може бути обід в колі сім’ї, посиденьки з друзями чи барбекю вечірка. Наявність м’яких меблів, що відокремлені в окрему інтер’єрну пропозицію – головна умова для створення лаунж зони. Важливе значення грає освітлення. Для створення розслабляючої атмосфери краще всього використовувати освітлювальні прилади з розсіяним світлом.

Будівництво мансардного поверху

Спорудження мансарди – це чудове рішення для розширення житлової площі. Мансарда не лише додасть житлового простору, але і надасть багато ідей для її оформлення. Стіни під кутом і вікна, які відкриваються просто в небо – це по особливому романтично та незвично. На мансардному поверсі створюється клімат, що максимально наближений до природнього. І це найбільш вдале місце для облаштування спальні.

F3

Якщо ж Ви не знаєте як добудувати мансардний поверх, то спеціалісти компанії «ДеревоДім» Вам в цьому допоможуть.

2. Інтер’єр додаткового простору

Звичайно ж, інтер’єр прибудови буде залежати від функціонального призначення приміщення.

Проте, більшість власників бажає, щоб інтер’єр прибудов був виконаний в тих же кольорових рішеннях та фактурах, що й основне приміщення.

Але є й такі, що наважуються на експерименти та несподівані дизайнерські рішення.

F1

Підводячи підсумок, можна відмітити, що простір приватного будинку можна значно збільшити, облаштувавши додаткові конструкції або ж в будинку або ж у дворі.

На нашому сайті є численна кількість типових проектів зрубів, серед яких будинки з терасою, верандою, мансардним поверхом.

Ми проектуємо та будуємо різні дерев’яні будинки. Це затишне заміське житло, яке можна використовувати як для відпочинку, так і постійного проживання.

Цікавить питання розширення корисного простору дерев’яного будинку?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Корисні поради по облаштуванню дерев'яного будинку меблями

Наступна стаття: Утеплення міжбрусових швів в дерев'яному будинку зі зрубу

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)