Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Галерея проектів альтанок компанії «ДеревоДім»

ГАЛЕРЕЯ ПРОЕКТІВ АЛЬТАНОК

Альтанка - острівець затишку

Альтанка - це споруда призначена для відпочинку на території біля житлових приміщень або ж в саду, яка може надати приватність, тінь чи слугувати акцентом якогось конкретного місця чи пейзажу. Альтанка (або ж бесідка) може бути виконана у якості прибудови до огорожі, стіни іншої споруди або ж бути автономною. Альтанки можуть бути виготовлені з дерева, кованого заліза, чи їх комбінації. Сторони альтанки можуть бути відкритими або покритими гратами чи решітчастою роботою для більш закритого ефекту і для зручнішого зростання лоз. Для максимального затишку (для прикладу, щоб перебувати в такого роду споруді у холодну пору року) альтанку можна засклити.

На що варто звертати увагу

Як можна побачити на фото з галереї “ДеревоДім”, альтанки з дерева можуть мати різні варіанти застосування і облаштування відповідно до ділянки та ландшафту. Додавання альтанки до вашого відкритого простору має бути ретельно продуманим, оскільки воно часто може виглядати надуманим і незручним або неприйнятним. Плануючи будь-яку садову структуру, спробуйте включити архітектурні елементи або особливості вашого будинку для гармонії, тому рекомендуємо враховувати такі аспекти як:

  • Масштаб і пропорція: чи розмір і форма запропонованої альтанки вписуються у ландшафтний дизайн вашої ділянки, так що вона не є надто великою чи малою для розташування?
  • Стиль: Чи поєднується це з вашим будинком та іншими спорудами?
  • Матеріали: Чи використовуються матеріали, такі як камінь, дерево і залізо в інших місцях на зовнішній стороні вашого будинку?
  • Місце розташування: альтанка може виступати або кінцевим пунктом алеї, або бути місцем, яке створює прекрасний вид чи дає можливість ним насолоджуватись, або стилістичним оформленням входу/виходу у сад.
  • Додаткові особливості архітектури, такі як доріжки або стіни: Чи використовуються схожі матеріали та поєднуються в один стиль?

Можна комбінувати серед багатьох варіантів стилю, розміру та структури. Плоскі і арочні садові альтанки однаково міцні відносно дії зовнішніх кліматичних факторів, тому форму можна підбирати таку, щоб альтанка максимально гармонійно вписалась в стилістику інших споруд та ландшафту.

Краса та функціональність

Садові альтанки на наших фото підтримуються стовпцями, які підтримують горизонтальні балки, крокви або арку. Дерев'яні крокви можуть бути суцільними або ж фігурними, з завитками. Окрім рослин, арка і дах можуть бути покриті гратами, планками або навіть тканиною.

Альтанки, що зводяться фахівцями компанії “ДеревоДім” є надійними та міцними. Це важливо, адже необхідно, щоб споруда витримувала вплив усіх природних явищ впродовж років. А захист від гниття і вологи забезпечується відповідним покриттям, що доповнює і декоративні шари спеціальних засобів.

Де і для чого будувати альтанку?

Варіанти ідейного використання альтанки можуть бути наступними:

  • Відпочинкова зона (досить часто, на дачній ділянці)
  • Місце з винятковим краєвидом
  • Посадкові місця для кафе та ресторанів
  • Удосконалення літньої кухні

Як можна побачити на фото, дерев'яні альтанки варіюються за формою, розміром і дизайном, відповідно до особливостей території і побажань замовника. Та й загалом, є багато різновидів альтанок відповідно до стилістичних/культурних особливостей та їхнього призначення: газебо (масивна споруда, для прикладу, для вінчань), пагода (східний стиль альтанки з увігнутим дахом), пергола (секційна альтанка, що може слугувати сполученням між будівлями), альтанка з мангалом чи піччю тощо.

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)