Дизайн проекту будинку з бруса
- Дизайн проекту будинку з бруса
- Скандинвський стиль: характерні риси та ознаки проектів
- Стиль "шале"
- Англйський стиль: характерні ознаки
- Стиль прованс
- Хай - тек: особливості стилю
1. Дизайн проекту будинку з бруса
Створення дизайну проекту дерев’яного будинку є однією з найцікавіших та невід’ємних частин всього процесу будівництва в цілому. Його реалізація має свої особливості, що пов’язані з призначенням споруди, а також матеріалом, який використовується для будівництва.
Найголовніше при виборі дизайну проекту будинку з оциліндрованого брусу – обирати, те, що Вам найбільше до вподоби.
Загалом, дизайн проекту дерев’яного будинку можна виконати в різних стилях.
Це можуть бути як безліч традиційних стилів, такі як: класика, англійський стиль. А також сучасні: модерн, скандинавський стиль, хай тек, мінімалізм.
Тому, сьогодні можна обрати будь – яке дизайнерське рішення, яке найбільше Вам до душі.
Чинники, які необхідно враховувати, обираючи дизайн дерев'яного будинку
Разом з тим, обираючи дизайн фасаду дерев’яного будинку необхідно враховувати такі чинники:- Проект будинку для постійного проживання повинен бути максимально функціональним та екологічним, безпечним для здоров’я, «дихаючим».
- Дизайн проекту будинку, масштаб, стилістика повинні відповідати розміру земельної ділянки.
- Екстер’єр та інтер’єр житла з брусу, його ландшафтний дизайн повинні гармонійно поєднуватися та перегукуватися між собою.
- Для дачного чи відпочинкового будинку краще обирати прості стилі, які не потребують складних опоряджувальних робіт. Найбільш оптимальним варіантом в такому випадку є стиль кантрі.
- Варто враховувати клімат місцевості, де буде зводитися Ваш будинок.
В будь – якому випадку, об’єкт повинен виглядати цілісно та являти собою закінчений образ.
2. Скандинвський стиль: характерні риси та ознаки проектів
Найпопулярніший на сьогодні дизайн фасаду дерев’яного будинку є той, що виконаний в скандинавському стилі. Даний дизайн сформувався в північноєвропейських країнах у 30 – 50 ті роки 20 століття.Характерними рисами та ознаками проектів дерев’яних будинків в скандинавському стилі є:
- Стриманість та суворість – основні характеристики фасаду будинку в скандинавському стилі.
- Простота ліній. Важливою ознакою є поєднання функціональності та естетики.
- Велика кількість світла. Природнє світло посилюється будь – якими способами та методами.
- Нейтральна кольорова гамма. Головна колірна тенденція це білий колір.
- Використання натуральних матеріалів в декорі, в тому числі натурального дерева, каменю.
- Легкий текстиль. Скандинавський дизайн дерев’яного будинку не слід обтяжувати великою кількістю щільної тканини. Переважно використовуються натуральні тканини, такі як: бавовна, шерсть тощо.
- Меблі всередині будинку повинні бути практичними та зручними.
Будинки виконані в скандинавському стилі можуть мати різні архітектурні конструкції та форми.
Не зважаючи на простоту споруди, раціоналізм, відсутність яскравих елементів в декорі, такі будівлі виглядають естетично, презентабельно та добротно.
Проекти дерев’яних будинків в скандинавському стилі підходять людям, що люблять комфорт. Це відмінне місце, щоб насолодитися відпочинком після робочого дня та природою, помріяти та подумати про майбутнє.
3. Стиль "шале"
Ще одним, не менш популярним дизайном проектів дерев’яних будинків є стиль «шале».
Виконані будівлі в цьому стилі відомі всім як «альпійські будинки». Тенденція на затишні зруби поширюється дуже швидко та все більше людей обирають саме такі проекти. В «шале» легко поєднуються неповторний затишок та унікальний колорит. Характерні властивості будинків в стилі «шале» є наступні:- Особливістю фасадів є те, що вони умовно поділені горизонтальною лінією на дві частини. Нижня частина - цокольний поверх; верхня частина – дерев’яна.
- Характерним елементом є великий двоскатний дах.
- Наявність веранди, площа якої виходить за межі даху.
- Обов’язковим атрибутом всередині приміщення є добротний камін.
- Дизайнерський проект побудований на використанні зрубу та природнього каменю.
4. Англйський стиль: характерні ознаки
Ще одним поширеним дизайном проекту будинку з бруса є англійський стиль, який також органічно поєднується з деревом. Саме з дерев’яними стінами він виглядає максимально ефектно. Таке житло вважається елітним. Дизайн дерев’яних будинків в англійському стилі є досить стриманим, витонченим, добротним, всі елементи ретельно підібрані. Характерними ознаками дизайну проекту дерев’яного будинку в англійському стилі є:- Строгість та консерватизм.
- Стримана кольорова гама. Всі відтінки сірого, коричневого. Темні кольори використовуються для фарбування та оздоблення, світлі – для декору.
- Наявність мансарди.
- Фасади , оформлені в англійському стилі, повинні виглядати шикарно, а внутрішній простір повинен зберігати простоту та витонченість.
- Наявність елементів середньовіччя – веж, еркерів.
- Чітке зонування житлового простору.
5. Стиль прованс
Ще одним дизайном проекту дерев’яного будинку, що набирає величезну популярність останні роки є прованс. Загалом, це романтичний, сільський стиль, наповнений щирими та радісними відтінками. Характерними його ознаками є:- Плани проектів будинків в стилі прованс, зазвичай, не передбачають наявність цокольного поверху.
- Використання лише натуральних матеріалів.
- Зовнішнє оздоблення передбачає наявність живих квітів.
- Наявність ніжних кольорів(лавандовий, синій, бірюзовий, блакитний).
- Текстиль характерезується використанням дрібного квіткового візерунку.
- При виборі цього типу дизайну для обробки будинку, особливу увагу, слід звернути на екстер’єр будівлі – фасад з терасою або верандою, прикрашені квітковими горщиками та фіранками.
- Плани проектів можуть передбачати додаткові прибудови.
6. Хай - тек: особливості стилю
Ультрасучасним напрямом на сьогодні вважається стиль хай – тек, що характерезується стриманим декором та максимально розумним використанням корисної площі. Серед інших, даний дизайн вирізняється такими особливостями:- Поєднання досить простих геометричних форм та ліній,.
- Великі панорамні вікна.
- Наявність великого функціонального простору, мінімум перегородок всередині.
- Освітлення, яке ідеально наповнює кімнати всередині приміщення.
- Вимоги до кольору не менш значні, а саме: сріблястий, металік, білий, чорний, сірий, однотонні колірні акценти.
- Максимальна практичність.
- Прагнення застосувати найновіші розробки в сфері високих технологій.
- Мінімальна кількість декоративних елементів у споруді.
Хай – тек – для тих, хто бажає створити такий проект будинку, який буде далекий від встановлених канонів та правил.
Як бачимо, в дизайні проектів будинків зі зрубу на сьогодні можуть використовуватися найрізноманітніші стилістичні, архітектурні та декоративні рішення.
Будинки зі зрубу є досить поширеними у сучасному світі і їх популярність з кожним роком тільки зростає. Подбати про майбутню оселю можна вже сьогодні, обравши проект будинку зі зрубу в компанії «ДеревоДім». На сайті представлені чисельні варіанти готових типових проектів.
Відмітимо, що проект майбутньої оселі включає в себе роботу, яка передбачає певний обсяг будівельних та архітектурних знань. Так як, сучасні замовники бажають втілити найсміливіші рішення в реальність.
Спеціалісти компанії «ДеревоДім» враховують усі побажання замовника та створюють проект зі зрубу будь – якої складності та конфігурації «під ключ».
За бажанням - розробляємо ексклюзивний проект, який підкреслить Вашу індивідуальність.
У нас на сайті Ви можете знайти проекти будинків різних площ, розмірів, планування. Кожен із них розроблявся під певний стиль. Вам залишається лише обрати той, що Вам найбільше до смаку.
Детальніше: https://derevodim.com.ua/design