Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали 097) 934 34 02        Будівництво (067) 21 000 55
банер

Проекти дерев’яних бань

Класичний проект дерев’яної бані складається із трьох зон: парної, душової та зони відпочинку. Якщо лазня збудована на окремій ділянці, або ж планується її використання у комерційних цілях, проектом необхідно передбачити санвузол.

При замовленні Будівництва у нас отримуйте проект у подарунок!

Типи проектів:

Вікові традиції

З давніх часів лазня (або, як ще її називають, – баня) служить як місцем відпочинку, спілкування і приємного проведення часу, так і сприяє цілющому відновленню та дотриманню гігієни. Тому, коли ми чуємо такий опис – уява відразу ж «вимальовує» затишну дерев’яну баню; досить часто вони будуються з оциліндрованого бруса. Адже такою і повинна бути справжня баня, оскільки дерево є природним екологічним матеріалом, що має необхідні для такого роду споруди властивості.

Проведені сучасні дослідження вкотре доводять, що традиції використання бані, які зустрічалися в історії різних народів, мають під собою цілком резонну основу, і використання бані позитивно впливає на організм. Таким чином, бані з дерева не втрачають популярність і на сьогоднішній день.

Переваги дерев’яних бань

У зв’язку із специфікою використання бані як дерев’яної споруди, для її будівництва рекомендується використовувати сосну, адже вона не піддається впливу високих температур і вологи. Знову ж таки, інші позитивні властивості сосни підкреслюють естетичність дерев'яних бань: при нагріванні сосна наповнює повітря фітонцидами – речовинами з певними цілющими властивостями і приємним запахом. У такій затишній атмосфері гарний настрій гарантується!

Таким чином, основні переваги бані з брусу є наступними:

  • Така споруда забезпечує відмінну циркуляцію повітря у всьому приміщенню
  • Це, в свою чергу, забезпечує природний контроль температури й вологості
  • Естетична сторона: готові проекти дерев'яних бань виглядають солідно, автентично і презентабельно
  • У той же час, баня зі зрубу має і прийнятну ціну.

Особливості проектів бань з брусу

Проект сучасної дерев'яної лазні ви можете подивитися на фото – а, власне, планування, яке «ДеревоДім» робить безкоштовно в подарунок, швидше за все буде передбачати наявність трьох зон: парної, душової і зони відпочинку. Якщо ж баня побудована з комерційною метою, або ж біля неї немає поблизу житлових приміщень, при проектуванні обов'язково потрібно передбачити наявність санвузла.

Поширеним рішенням при спорудженні дерев'яної бані є наявність мансардного поверху. По-перше, будівництво бані з мансардою вийде дешевше, ніж повноцінна двоповерхова будівля зі зрубу. По-друге, сама будівля буде виглядати оригінально і, в якійсь мірі, цікаво. А також, ви все-таки зможете зробити там або ще одну кімнату для відпочинку, або ж гостьову, або навіть приміщення для інших активностей (для прикладу, більярду, масажу, використання тренажерів тощо). Таким чином, будівництво дерев'яних бань з мансардним поверхом буде резонним рішенням і для приватного користування, і в комерційних проектах.

Особливості проектів бань з брусу

На розміри дерев'яної бані з бруса не сильно впливає наявність критої тераси. Однак таке вдосконалення сприяє додатковому захисту фасаду від впливу сонця і дощів. А також, баня з терасою дозволяє збільшити зону відпочинку (лише в цьому випадку – на свіжому повітрі), таким чином, замінюючи альтанку.

Фахівці компанії «ДеревоДім» можуть спроектувати бані з колоди під ключ. Іноді це бані гібридного типу, наприклад, баня і гараж, баня і сарай тощо. В Україні будівництво таких бань під ключ виходить досить недорого.

Типи проектів:

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)