UARU
(097) 934 34 02
Пиломатеріали
(067) 21 000 55
Будівництво
банер

Проекти дерев’яних бань

Класичний проект дерев’яної бані складається із трьох зон: парної, душової та зони відпочинку. Якщо лазня збудована на окремій ділянці, або ж планується її використання у комерційних цілях, проектом необхідно передбачити санвузол.

Хорошим рішенням для комфортного відпочинку взимку стане наявність тамбура. Його розміри варто закласти такими, щоб не лише відсікати холодне повітря а й розмістити в ньому шафу для верхнього одягу.

Важливим елементом проектів бань з оциліндрованого брусу є крита тераса. ЇЇ наявність дозволить додатково захистити фасад лазні від впливу дощів та сонця. Тераса достатньої глибини (1,5-3м) стане природнім продовженням зони для релаксації й функціонально повністю замінить альтанку.

Радимо Вам звернути увагу на проекти дерев'яних бань з мансардним поверхом. Така лазня слугуватиме хорошою альтернативою дачному або гостьовому будинку. В мансардному приміщенні можна облаштувати спальню чи масажну кімнату, розмістити білярдний стіл, тренажери, тощо. Мансарда не потребує значних капіталовкладень, проте суттєво розширить функціональність бані.

Заощадити власні кошти та місце на ділянці дозволяють проекти бань з брусу гібридного типу. До таких робіт відносяться гібриди бані й гаража, бані й сараю, лазні та садового будиночка. Кошторис подібних об'єктів істотно менший у порівнянні з витратами на зведення кількох окремих будівель.

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)