Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали 097) 934 34 02        Будівництво (067) 21 000 55
банер

Проекти дерев’яних альтанок

Красиві і практичні проекти дерев’яних бесідок, представлені в розділі, допоможуть Вам підібрати найкращий варіант для благоустрою дачної ділянки. Архітектура і стильний дизайн альтанок, природний аромат натурального дерева, допоможуть розслабитися та відновити сили після трудових буднів.

При замовленні Будівництва у нас отримуйте проект у подарунок!

Типи проектів:

ПРОЕКТИ ДЕРЕВ'ЯНИХ АЛЬТАНОК

Сучасні технології обробки дерева та інших матеріалів дозволяють створювати яскраві та індивідуальні проекти альтанок, як в урбаністичному середовищі, так і поза містами.

З давніх часів кожен проект здійснювався враховуючи особливості ландшафту і згідно побажань замовника: барвисті сади заможних громадян прикрашалися безліччю чудових альтанок. Тепер є можливість купити і готову альтанку, але проектування альтанок все ж залишається популярним рішенням.

Проекти дерев'яних альтанок на будь-який смак

Виходячи з практики реалізації проектів альтанок з бруса, компанія "ДеревоДім" пропонує ескізи трьох різновидів:

  • Проекти відкритих альтанок з бруса
  • Проекти всесезонних дерев'яних альтанок
  • Проекти пергол.

Красиві і в той же час практичні проекти дерев'яних альтанок, представлені в розділі, допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант для благоустрою Вашої ділянки.

Проекти дерев'яних альтанок

Детальніше про різновиди альтанок

Проекти відкритих дерев'яних альтанок - найбільш поширений тип, адже така споруда з дерева прекрасно підійде для літнього відпочинку. Архітектура і стильний дизайн альтанок, природний аромат натурального дерева, допоможуть розслабитися або відновити сили.

Криті та засклені альтанки з дерева - проект, який призначений для комфортного відпочинку в будь-яку пору року. Елегантні і легкі дерев'яні будівлі, додадуть неповторного шарму Вашому саду, а також слугуватимуть прекрасною опорою для витких рослин.

Альтанки-перголи ідеально також підходять для тих, хто любить відпочивати незалежно від сезону і погодних умов, адже склопакети і стіни з бруса послужать надійним захистом від вітрів, дощів і негоди. Відмінність цього типу альтанок в тому, що найчастіше це навіс або прибудова з повторюваних секцій стовпів, колон чи арок.

Крім захисту від погодних умов, пергола може служити опорою для витких рослин, відмінно виконуючи естетичну функцію.

Індивідуальний підхід

Ескізи будівель, представлені на сайті, є типовими. У кожному конкретному випадку, відбувається адаптація проекту альтанки згідно побажань замовника. Наприклад, коригуються зовнішні параметри зрубу, розміри, а також (при необхідності) розміщення віконних блоків, колірні поєднання елементів фасадів.

Таким чином, якщо базові варіанти, розміщені в каталозі, не задовольняють повною мірою Ваших потреб, фахівці компанії "ДеревоДім" створять індивідуальний проект, де будуть максимально враховані всі Ваші побажання і зауваження.

Роблячи проект альтанки з дерева для Вашої оселі, наприклад, ми можемо запропонувати використовувати альтанку-перголу в якості красивого архітектурного рішення для з'єднання будинку з басейном.

Для всіх проектів альтанок з бруса розрахована їх орієнтовна вартість в різних комплектаціях. Ознайомившись з ними, Ви отримаєте уявлення про обсяг необхідних капіталовкладень в будівництво.

Типи проектів:

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)