Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали 097) 934 34 02        Будівництво (067) 21 000 55
банер

Ціни на будівництво дерев’яних альтанок з оциліндрованого брусу

Альтанка зі зрубу – це головна прикраса будь-якої земельної ділянки та чудове місце для відпочинку всієї сім’ї чи друзів.

Причина її популярності не лише у функціональному призначенні, а й в естетичній привабливості.

Тож,якщо Ви мрієте про гармонійний відпочинок у колі сім’ї та близьких – задумайтеся над замовленням будівництва затишної альтанки з брусу у компанії «ДеревоДім».

В результаті Ви отримаєте затишний куточок для проведення дозвілля, де приємно милуватися природою, спостерігати краєвиди та спілкуватися у дружній компанії.

Конструктивно –  альтанка є невеликою садово-парковою спорудою, яка буває відкритого та закритого типу.

Вона служить ідеальним укриттям від сонця, дощу та є чудовим місцем для відпочинку на свіжому повітрі та окрасою будь-якої місцевості.

Спеціалісти компанії «ДеревоДім» пропонують оригінальні проекти дерев’яних альтанок з оциліндрованого брусу, які можна вибрати та замовити на нашому сайті.

На сторінці кожного проекту альтанки є її зображення, план, розміри, загальна площа, ціна споруди.

Обираючи той чи інший проект, варто визначитися з розмірами споруди, формою, наявністю вже існуючих будівель.

Різноманітні варіанти побудованих об’єктів можна побачити в розділі «Портфоліо».

Альтанки з оциліндрованого брусу відрізняються простотою конструкції та незначною вагою, за рахунок чого не потребують встановлення масивного фундаменту та проведення масштабних оздоблювальних робіт.

Ціни на альтанки залежать від багатьох факторів, а саме:

 • Розмірів та типу споруди;
 • Вибору комплектуючих матеріалів;
 • Типу та складності даху;
 • Наявності стола та місця для сидіння;
 • Додаткових елементів декору.

 

Ціна альтанки також буде залежати і від діаметра бруса. Компанія “ДеревоДім” робить альтанки з оциліндрованого соснового бруса природної вологості. Представлені ціни на садові альтанки також включають і каркасно-щитові споруди, із шліфованого брусу квадратного січення.

Поділитись:
 • Комплектація "База" 1
  Комплектація «База»
  200–250 $/м2

  Каркас дерев'яної альтанки

 • Ціни на будівництво дерев’яних будинків
  Комплектація «Стандарт»
  300–350 $/м2

  Альтанка з виконаними зовнішніми роботами

 • Ціни на будівництво дерев’яних будинків
  Комплектація «Під ключ»
  500-550 $/м2

  Готова альтанка «під ключ»

Садова альтанка з бруса, ціна якої також залежить від діаметра бруса, може бути як відкритою, так і закритою. А форма такої споруди часто буває прямокутною, шести-, восьмикутною, або навіть неправильною. У свою чергу, каркасно-щитові альтанки, в основному, робляться відкритими. Популярним варіантом на сьогодні є альтанки з барбекю - ціна, відповідно, буде включати мангал або барбекюшницю і, у випадку закритої альтанки, відповідну вентиляцію. Це також відноситься і до споруд з каміном. Ціна на садові альтанки також може включати засклення і монтаж опалення при необхідності. Всі конструктивні елементи кожного з цих двох видів альтанок обов'язково проходять додаткове шліфування, а відповідні грані - фрезерування. Ціни на каркасно-щитові альтанки і такі ж споруди з бруса не сильно відрізняються, а залежать від факторів, зазначених на початку. Таким чином, остаточна вартість буде в діапазоні від 2 000 до 6 000 доларів.