Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Ціни на будівництво дерев’яних альтанок з оциліндрованого брусу

 • «Преміум» включає всі послуги, що входять до комплектацію «База», а також:

  Також сюди входить:

  • Шліфування внутрішніх та зовнішніх стін;
  • Лакування внутрішніх та зовнішніх стін;
  • Герметизація внутрішніх та зовнішніх міжбрусових швів;
  • Підшивка стель вагонкою;
  • Влаштування підлог(дошка підлоги соснова);
  • Кріпильні та розхідні матеріали.

  В комплектацію НЕ входить:

  • Фундамент.
  Ціни на будівництво дерев’яних будинків
  Залишились питання? Зателефонуйте нам і ми відповімо на всі ваші запитання (067)21 000 55 Або напишіть нам у чаті, що в правій нижчній частині сайту -> Згорнути
*розрахунок здійснюється по загальній осьовій площі Детальше
Осьова площа
Загальна осьова площа будівлі визначається як сума осьових площ її поверхів.
 • Загальна осьова площа поверху визначається як площа фігури обмеженої осями зовнішніх стін будівлі.
 • Загальна осьова площа мансардного поверху, а також осьові площі відкритих терас, балконів, веранд, другого світла, отворів в перекриті для проходу сходових маршів, димоходів, тощо враховуються із коефіцієнтом "1" - тобто в повному обсязі.

Альтанка зі зрубу – це головна прикраса будь-якої земельної ділянки та чудове місце для відпочинку всієї сім’ї чи друзів.

Причина її популярності не лише у функціональному призначенні, а й в естетичній привабливості.

Тож,якщо Ви мрієте про гармонійний відпочинок у колі сім’ї та близьких – задумайтеся над замовленням будівництва затишної альтанки з брусу у компанії «ДеревоДім».

В результаті Ви отримаєте затишний куточок для проведення дозвілля, де приємно милуватися природою, спостерігати краєвиди та спілкуватися у дружній компанії.

Конструктивно –  альтанка є невеликою садово-парковою спорудою, яка буває відкритого та закритого типу.

Вона служить ідеальним укриттям від сонця, дощу та є чудовим місцем для відпочинку на свіжому повітрі та окрасою будь-якої місцевості.

Спеціалісти компанії «ДеревоДім» пропонують оригінальні проекти дерев’яних альтанок з оциліндрованого брусу, які можна вибрати та замовити на нашому сайті.

На сторінці кожного проекту альтанки є її зображення, план, розміри, загальна площа, ціна споруди.

Обираючи той чи інший проект, варто визначитися з розмірами споруди, формою, наявністю вже існуючих будівель.

Різноманітні варіанти побудованих об’єктів можна побачити в розділі «Портфоліо».

Альтанки з оциліндрованого брусу відрізняються простотою конструкції та незначною вагою, за рахунок чого не потребують встановлення масивного фундаменту та проведення масштабних оздоблювальних робіт.

Ціни на альтанки залежать від багатьох факторів, а саме:

 • Розмірів та типу споруди;
 • Вибору комплектуючих матеріалів;
 • Типу та складності даху;
 • Наявності стола та місця для сидіння;
 • Додаткових елементів декору.

Ціна альтанки також буде залежати і від діаметра бруса. Компанія “ДеревоДім” робить альтанки з оциліндрованого соснового бруса природної вологості. Представлені ціни на садові альтанки також включають і каркасно-щитові споруди, із шліфованого брусу квадратного січення.

Садова альтанка з бруса, ціна якої також залежить від діаметра бруса, може бути як відкритою, так і закритою. А форма такої споруди часто буває прямокутною, шести-, восьмикутною, або навіть неправильною. У свою чергу, каркасно-щитові альтанки, в основному, робляться відкритими.

Популярним варіантом на сьогодні є альтанки з барбекю – ціна, відповідно, буде включати мангал або барбекюшницю і, у випадку закритої альтанки, відповідну вентиляцію. Це також відноситься і до споруд з каміном.

Ціна на садові альтанки також може включати засклення і монтаж опалення при необхідності. Всі конструктивні елементи кожного з цих двох видів альтанок обов’язково проходять додаткове шліфування, а відповідні грані – фрезерування.

Ціни на каркасно-щитові альтанки і такі ж споруди з бруса не сильно відрізняються, а залежать від факторів, зазначених на початку. Таким чином, остаточна вартість буде в діапазоні від 2 000 до 6 000 доларів.

Поділитись: