Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали 097) 934 34 02        Будівництво (067) 21 000 55
банер

Ціни на будівництво дерев’яних альтанок з оциліндрованного брусу

Альтанка – цікава і популярна споруда для приватних ділянок, а також і для комерційних проектів (ресторанів і готелів). Ціна на альтанки з дерева буде залежати від декількох чинників:

  • Власне, розмір альтанки
  • Наявність і стиль даху
  • Відкритість / закритість сторін
  • Тип матеріалу
  • Вид деревини
  • Оздоблювальні роботи, лакофарбове покриття і т.д.

Ціна, яку буде мати альтанка, також буде залежати і від діаметра бруса. Компанія “ДеревоДім” робить альтанки з оциліндрованого соснового бруса природної вологості. Представлені ціни на садові альтанки також включають і каркасно-щитові споруди, із шліфованого брусу квадратного січення.

Поділитись:
Садова альтанка з бруса, ціна якої також залежить від діаметра бруса, може бути як відкритою, так і закритою. А форма такої споруди часто буває прямокутною, шести-, восьмикутною, або навіть неправильною. У свою чергу, каркасно-щитові альтанки, в основному, робляться відкритими.

Популярним варіантом на сьогодні є альтанки з барбекю - ціна, відповідно, буде включати мангал або барбекюшницю і, у випадку закритої альтанки, відповідну вентиляцію. Це також відноситься і до споруд з каміном.

Ціна на садові альтанки також може включати засклення і монтаж опалення при необхідності. Всі конструктивні елементи кожного з цих двох видів альтанок обов'язково проходять додаткове шліфування, а відповідні грані - фрезерування.

Ціни на каркасно-щитові альтанки і такі ж споруди з бруса не сильно відрізняються, а залежать від факторів, зазначених на початку. Таким чином, остаточна вартість буде в діапазоні від 2 000 до 6 000 доларів.

Альтанки для дачі, їх фото та ціни, представлені у відповідних розділах сайту компанії "ДеревоДім".