Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Дерев'яний котедж з брусу №2-7

Дерев'яний будинок
Будинок з брусу
Дерев'яний будинок з оциліндрованого брусу
Будинок з дерева
Будинок з оциліндрованої колоди
Дерев'яний будинок
Будинок з брусу
Дерев'яний будинок з оциліндрованого брусу
Ремонт і реставрація дерев’яних будинків – доволі клопіткий та витратний процес. Особливо неприємно, коли його доводиться проводити в будинку, який простояв всього рік – два.

Об’єктом таких робіт компанії «Дерево Дім» став цей будиночок. Площа будинку – близько  300 кв. м. Використовується власником для постійного проживання, розташований в Житомирській області.

Застосування неякісних фасадних покритів будівельниками призвело до втрати зовнішніми стінами своєї естетичної привабливості. Вони вигоріли на сонці та потемніли. Негараздів господярям додали незагерматизовані шви між брусами. І як показав перший опалювальний сезон, тепловтрати перевищували всі очікування.

Нашим завданням було не лише утеплити цей будинок і зробити його реставрацію, а й відновити репутацію дерев’яних будинків в очах замовника і його близьких. Для того аби належним чином підготувати фасад до реставраційних робіт, було знято лиштву з вікон та дверей, демонтовано водостічні труби. Після цього було проведено роботи з шліфування стін та відбілювання. Шви між брусами законопатили синтепоном. Після чого їх загерметизували спеціальними морозостійкими герметиками. Здійснили повну гідро та пароізоляцію місць примикання стін з вікнами і дверними рамами. Фасад було повністю перефарбовано.

Ми  використали австрійські лакофарбові покриття, хорошої якості.

Наші фахівці надали цьому житлу «нове дихання». І зараз будинок виглядає особливо казково. А продуманий ландшафт робить будинок ще більш привабливим.

Для тих, хто планує будувати житло з дерева, в першу чергу, радимо не використовувати неякісні матеріали.

Пам’ятайте, скільки коштів Ви вкладете в будинок – стільки він Вам прослужить!

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)