Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
Компанія ДеревоДім

Реставрація
споруд із оциліндрованого брусу

235 виконаних проектів нашими спеціалістами

Scroll down
Замовити дзвінок

Ми пропонуємо такі послуги з реставрації дерев’яних будинків

a b c d
Відбілювання Шліфування Лакування Герметизація

Посиніння – перші ознаки враження зрубу грибками, що призводить до повноцінного гниття. Щоби повністю усунути проблему та запобігти подальшому руйнуванню деревини, потрібно вживати термінових заходів. Відбілювання здійснюють за допомогою спеціальних розчинів, які дозволяють ліквідувати посиніння та повернути брусу естетичний вигляд.

Під час шліфування, з бруса знімають верхній шар разом із старим лаком, що втратив свій зовнішній вигляд. Таким чином, зруб знову набуває свіжого кольору, стіни стають гладкими, приємними на дотик, у повній мірі проявляється природна краса та текстура деревини. Окрім цього, шліфування забезпечує підготовчий етап перед фарбуванням зрубу. Після виконання цих робіт стіни краще вбирають захисні засоби, тому лак служитиме довше і надійніше захищатиме дім з бруса від атмосферних впливів.

Це процес поновлення на стінах зрубу захисного покриття, яке захищає деревину від атмосферних впливів і надає житлу естетичного вигляду. Лакування дерев’яного будинку здійснюється в декілька етапів:

 • Нанесення шару ґрунтовки;
 • Покриття зрубу першим шаром лаку;
 • Шліфування стін мілкозернистим наждачним папером;
 • Нанесення фінішного шару лаку.

Такий комплекс робіт дозволяє досягнути оптимальних результатів під час лакування дому з бруса.

Це процес утеплення швів між стіновими брусами в дерев’яного будинку. Нанесення герметика перешкоджає потраплянню вологи й холодного повітря в середину житла та надає споруді завершеного естетичного вигляду. Наші фахівці використовують лише якісні герметики на акриловій основі, що володіють високою стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, здатністю зберігати свою еластичність при низьких температурах, підходять для зовнішніх і внутрішніх робіт. Тон герметика можна підібрати відповідно до кольору лакофарбового покриття.

Замовити послугу

Чому необхідно робити реставрацію?

Ультрафіолет

Вологість

Шкідники

Зважаючи на те, що дерево – природний матеріал, такі чинники, як волога, шкідники та ультрафіолетове випромінювання з часом погіршують його зовнішній вигляд. Щоби повернути дерев’яному будинку красу, потрібно провести ряд заходів. Ремонтні роботи в домі з бруса мають свою специфіку, тому вимагають досвіду, спеціальних знань і вмінь. Щоби уникнути помилок, зекономити власний час і кошти, довірте цю справу професіоналам.

До та Після реставрації

before_after
Після реставрації
before_after
Після реставрації
before_after
Після реставрації
before_after
До реставрації
before_after_st
before_after
До реставрації
before_after_st
before_after
До реставрації
before_after_st

МИ ПРАЦЮЄМО - ВИ ВІДПОЧИВАЄТЕ!

ДеревоДім

Простий секрет щасливих людей!

Вартість послуг

Шліфування

(базове та перетирання між шарами лаку)

2 vartist 200 грн.
Замовити послугу

Лакування

(ґрунтовка та 2 шари лаку)

2 vartist 90 грн.
Замовити послугу

Відбілювання

(усунення посинінь із поверхні бруса)

2 vartist 150 грн.
Замовити послугу

Герметизація

(утеплення швів)

м.п. vartist 45 грн.
Замовити послугу

Послуги Шліфування, Лакування, Відбілювання та Герметизація надаються як комплексно так і окремо

Залишилися питання?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Замовити дзвінок

Інші послуги

Проектування

Проектування

споруд із оциліндрованого брусу

Детальніше
Будівництво

Будівництво

споруд із оциліндрованого брусу

Детальніше
Дизайн

Дизайн

інтер'єрів і ландшафтний дизайн

Детальніше

Реставрування

Будинок з дерева є не лише красивим, але і надійним житлом, але це за умови правильної експлуатації та належного догляду. Споруди з бруса піддаються негативному впливу ультрафіолету, опадів, перепадів температури і вітру. Якщо вчасно не оновлювати покриття, зовнішній вигляд дерев'яного будинку втратить свою красу. В такому випадку виникає необхідність проведення робіт з реставрації будинку з колод.

До таких заходів належать: шліфування, відбілювання, герметизація та лакування, які можуть здійснюватися окремо або ж комплексно.

Шліфування

Шліфування дерев'яних стін передбачає зняття верхнього шару деревини (з дефектами й старим лаком) для того, щоб знову проявився колір, а текстура стін стала гладкою і приємною. У той же час, ця процедура є підготовкою до подальшого фарбування зрубу, який буде краще вбирати лак та інші захисні засоби.

Шліфування будинку зі зрубу - це перший етап в комплексі робіт по реставрації. Саме після нього заново нанесене покриття буде захищати дерев'яний будинок від несприятливих факторів навколишнього середовища краще і довше.

Ця процедура є важливою і трудомісткою, в якій повинні враховуватися і вологість, і волокна бруса, і захисні засоби від деревного пилу, тому, шліфування споруд з дерева варто довіряти фахівцям.

Відбілювання

Такий тип зовнішнього впливу на дерев'яний будинок як грибок зумовлює посиніння зрубу. Для запобігання гниттю необхідно здійснити відбілювання деревини білизною. Обробка деревини від грибка і цвілі передбачає використання спеціального розчину. Такі відбілювачі робляться на основі хлорки, і після їх нанесення брус знову виглядає естетично і без будь-яких ознак посиніння.

Герметизація

Цей процес необхідний для того, щоб якісно здійснити утеплення будинку зі зрубу. Адже герметизація не лише підвищує теплоізоляційні властивості дерев'яної споруди, а й захищає від попадання холодного повітря всередину і, тим більше, вологи. Герметизуючі речовини робляться на полімерній основі і в залежності від складу вони бувають:

 • Силіконові
 • Силікатні
 • Акрилові
 • Полімерні
 • Каучукові та ін.

Компанія "ДеревоДім" користується герметиками на акриловій основі, коли потрібно утеплення зрубу зовні. Такий тип герметиків має низку дуже корисних властивостей: довговічність, опірність ультрафіолету, стійкість до низьких температур (таким чином, акрилові герметики витримують десятки циклів замерзання і розмерзання). А колір герметика можна підібрати залежно від лакофарбового покриття.

Лакування

Лакування деревини зовні передбачає оновлення захисного покриття на стінах. Цей новий шар покликаний захистити дерев'яний будинок зовні від негативних атмосферних факторів, в свою чергу, надаючи споруді належний естетичний вигляд. Процес лакування передбачає наступну етапність:

 • Оздоблення стін з бруса ґрунтовкою
 • Нанесення першого шару лаку
 • Проведення шліфування за допомогою наждачного паперу
 • Остаточне нанесення ще одного шару лаку.

Ретельно виконуючи цю послідовність, досягається оптимальний результат - якісне, довговічне та естетично красиве покриття деревини лаком.

Таким чином, несприятливі чинники довкілля впливають на дерев'яні споруди, хоч деревина і є природним матеріалом. Для того, щоб повернути житлу з бруса його первозданну красу, необхідно довірити реставрацію професіоналам, адже обробка дерев'яного будинку не пробачає помилок через безліч специфічних моментів, де потрібен досвід, знання і належні вміння.