Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Дерев'яний будинок з брусу 2-13

F7

F1

F2

F4

F5

F6

Представлений до вашої уваги зруб – це розкішний котедж з «другим світлом», що спорудили працівники компанії «ДеревоДім» у м. Надвірна для проживання великої сім’ї.

Мальовничий та представницький будинок зі зрубу підходить для цілорічного проживання. Виконаний в сучасному стилі та має відповідне внутрішнє наповнення.

Ефектні фасади з величезними вікнами «другого світла», тераси, різнорівневий дах, все це разом представляє собою неймовірний та масштабний дерев’яний будинок. Широта простору по особливому відчувається у цьому проекті.

Проект відрізняється практичністю, продуманістю та раціональністю внутрішнього планування.

У такому дерев’яному будинку зі зрубу проживання та відпочинок стане справжнім задоволенням.

Замовники побажали спроектувати перший поверх будинку так, щоб це була «зона загального користування», при тому щоб тут було багато простору.

Тому, перший поверх включає такі приміщення:

  • Прихожа-коридор;
  • Спальня кімната;
  • Санвузол;
  • Простора кухня-столова;
  • Вітальня кімната;
  • Технічне приміщення.

Наявність усіх цих приміщень на першому поверсі дозволяє власникам збиратися великою сім’єю за обіднім столом та душевними розмовами.

Другий поверх повністю призначений для особистого простору та відпочинку господарів. Тут передбачені чотири просторі спальні кімнати та санвузол.

На окрему увагу заслуговує цокольний поверх, що приємно дивує наявністю додаткових приміщень, таких як: котельня; винний погреб; коридор; спортзал; кінотеатр; пральня; кладовка.

В цьому будинку зі зрубу продумано все так, щоб не тільки проживати з комфортом, але й розвиватися в духовному та фізичному плані, цікаво організовувати своє дозвілля, реалізувати себе та займатися творчістю, надихатися навколишньою красою та наповнювати життя різними емоціями.

Побудувати подібний котедж є ідеальним рішення для втілення вашої мрії про власний заміський дерев’яний будинок.

Великий вибір готових типових проектів пропонується на сайті нашої компанії. В розділі «ПРОЕКТИ» на нашому сайті можна обрати проект будинку, лазні, відпочинкового комплексу.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)