Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Лазня з оциліндрованого брусу №1-1

Дерев'яна баня з оциліндрованого брусу
Дерев'яна лазня з оциліндрованого брусу
Дерев'яні сходи
Дерев'яні сходи
Лазня з дерева
Баня з дерева
Будівництво дерев’яної лазні – мрія кожного власника приміської ділянки. Фахівці компанії «ДеревоДім» допоможуть Вам втілити цю мрію в реальність. В стислі терміни ми зведемо на Вашій ділянці дерев’яну баню з оциліндрованого брусу, яка гармонійно впишеться у дизайн подвір’я та стане його окрасою.Дерев’яна лазня, збудована з оциліндрованого брусу, володіє найкращими якостями в порівнянні з лазнею виготовленою з будь-якого іншого будівельного матеріалу, адже деревина міцний і екологічно чистий матеріал.

Для спорудження лазні використовується ялинова і соснова деревина природної вологості, що відрізняється вогнестійкістю та довговічністю.

Завдяки підвищеному вмісту у хвойній деревині смол, ефірних масел, фітонцидів, при підвищенні температури, банне повітря насичується неповторним, глибоким цілющим ароматом.

Взимку бані з оциліндрованого брусу легко прогріваються за кілька годин, а влітку мікропори дерева добре пропускають надлишкову вологу, перешкоджаючи затхлості повітря і загниванню.

Дерев’яна лазня збудована фахівцями фірми «ДеревоДім» не лише радуватиме око, але й забезпечить Вам справді якісний і корисний для здоров’я відпочинок.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)