Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Дерев’яна альтанка навіс 3-4

F2

Foto1

Foto2

Foto3

Foto4

F3

Foto5

Foto6

Компанія «ДеревоДім» надає широкий спектр будівельних послуг, наші спеціалісти можуть спроектувати будь-яку дерев’яну конструкцію за побажанням замовника. Ми пишаємося всіма реалізованими нами об’єктами та з радістю і любов’ю знайомимо вас з ними!

Так і сьогодні, з неймовірною гордістю та щирим задоволенням, хочемо познайомити Вас з сучасним проектом альтанки-навісу, що зведений під Києвом для нашого замовника.

Цей проект став чудовим доповненням до лазні зі зрубу, яку ми побудували раніше. Разом вони створили унікальний та неповторний архітектурний ансамбль.

Альтанка-навіс – це відмінне місце для відпочинку на свіжому повітрі, організації свят, а тим більше якщо це альтанка з каміном.

На відкритій терасі заздалегідь сплановано зону відпочинку із садовими меблями.

Проект виглядає просто розкішно за рахунок обраного матеріалу. Монументально виглядає величезний камін, біля якого можна зігрітися в прохолодну погоду. Дуже незвично, що сторона біля якої спроектовано камін не закрита.

Сам проект – максимально відкритий і являє собою чудове рішення для літніх застіль на природі. У проекті красиво поєднані масштабність з легкістю, і навіть повітряністю екстер’єру.

Альтанка-навіс – це відмінне рішення для створення власного простору для відпочинку. Тільки подумайте, скільки переваг ви отримаєте, побудувавши таку альтанку у себе вдома.

Компанія «ДеревоДім» пропонує безліч варіантів альтанок, навісів терас різноманітної складності та конфігурації.

Тому, Ви обов’язково підберете той проект, який буде ідеальним саме для Вас. Щоб ознайомитися з іншими реалізованими проектами переходьте в розділ «ПОРТФОЛІО» на нашому сайті.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)