Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Сучасна дерев’яна альтанка-навіс

Компанія «ДеревоДім» надає широкий спектр будівельних послуг, наші спеціалісти можуть спроектувати будь-яку дерев’яну конструкцію за побажанням замовника. Ми пишаємося всіма реалізованими нами об’єктами та з радістю і любов’ю знайомимо вас з ними!

Так і сьогодні, з неймовірною гордістю та щирим задоволенням, хочемо познайомити Вас з сучасним проектом альтанки-навісу, що зведений під Києвом для нашого замовника.

Цей проект став чудовим доповненням до лазні зі зрубу, яку ми побудували раніше. Разом вони створили унікальний та неповторний архітектурний ансамбль.

Такі конструкції особливо популярні серед власників заміських будинків.

07

Альтанка-навіс – це досить великий та значний елемент, так що він повинен гармонійно доповнювати основні споруди на подвір’ї.

Якщо ж спроектувати навіс у вигляді окремої конструкції, як ми це зробили, то він прекрасно прослужить в ролі альтанки.

Площа альтанки дозволяє відпочивати великою компанією, відмінно захистить від палючого сонця та дощу і дозволить затишно відпочити за будь-якої погоди.

На відкритій терасі заздалегідь сплановано зону відпочинку із садовими меблями та каміном.

Проект виглядає просто розкішно за рахунок обраного матеріалу. Монументально виглядає величезний камін, біля якого можна зігрітися в прохолодну погоду. Дуже незвично, що сторона біля якої спроектовано камін не закрита.

Сам проект – максимально відкритий і являє собою чудове рішення для літніх застіль на природі. У проекті красиво поєднані масштабність з легкістю, і навіть повітряністю екстер’єру.

Такий проект підійде фактично для будь-якої земельної ділянки та обов’язково стане не тільки окрасою для ландшафту, а й улюбленим місцем відпочинку.

В основу проекта закладені індивідуальні вподобання та побажання клієнта. Бачимо, що замовника приваблюють прямокутні риси, які він побажав наблизити до природи, побудувавши максимально натуральний проект.

Реалізація особливого проекту альтаки-навісу з модним, сучасним дизайном говорить про гарний і оригінальний смак господаря.

Тому, наші архітектори завжди в курсі сучасних тенденцій архітектури і постійно поповнюють каталог новими сучасними проектами.

08

Альтанка-навіс – це відмінне рішення для створення власного простору для відпочинку. Тільки подумайте, скільки переваг ви отримаєте, побудувавши таку альтанку у себе вдома.

Компанія «ДеревоДім» пропонує безліч варіантів альтанок, навісів, терас різноманітної складності та конфігурації.

Тому, Ви обов’язково підберете той проект, який буде ідеальним саме для Вас. Щоб ознайомитися з іншими реалізованими проектами переходьте в розділ “ПОРТФОЛІО” на нашому сайті.

Поділитись:

Попередня новина: Створюємо комплекс споруд: лазня зі зрубу та альтанка-навіс

Наступна новина: Приклади інтер'єрів для будиніків з оциліндрованого брусу

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)