Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Створюємо комплекс споруд: лазня зі зрубу та альтанка-навіс

Особливо привабливо виглядає присадибна ділянка, коли і житловий будинок, і відпочинкові споруди в дворі побудовані в одному стилі.

Тоді вони гармонійно доповнюють одна одну, а господарі можуть щодня насолоджуватися навколишньою красою.

Люди, які хочуть подбати не лише про своє житло, а й про своє здоров’я, обирають для будівництва натуральні та екологічні матеріали. Адже, нічого не може зрівнятися з натуральною красою дерева. Саме тому, все більше наших замовників обирають не одну будівлю, а цілий комплекс споруд для облаштування своєї прибудинкової території.

Про таке замовлення ми й розповімо зараз детальніше.

Лазня-котедж для відпочинку  реалізована згідно готового типового проекту 2-7, що на нашому сайті. Загальна площа споруди – 169,2м2. Такий проект вважається зразком вишуканого стилю та лаконічної й сучасної архітектури.

06

Сучасні елементи зовнішнього фасаду будівлі  гармонійно поєднуються з дивовижною внутрішньою функціональністю та плануванням.

Головною особливістю екстер’єру будинку є великий засклений балкон та тераса, які повністю формують його передній фасад.

Така родзинка проекту дозволяє господарям насолоджуватися природною красою та погодою, не виходячи на вулицю.

Умовно лазня поділяється на дві функціональні зони: житлову зону з двома спальнями і  відпочинкову зону – кухня-студія та приміщення парної кімнати.

Це дуже зручний та комфортний зруб, який можна використовувати як в якості заміського відпочинкового будинку, так і в якості повноцінного будинку для цілорічного проживання.

Діаметр бруса, що використовувався для будівництва – 24см. З урахуванням низького коофіцієнту теплопровідності сосни, це найкращий розмір товщини стін для цілорічного та теплого житла.

Лазня з двома спальнями стане затишним куточком відпочинку та принесе массу задоволення у вигляді оздоровчих процедур.

Другим об’єктом на подвір’ї нашого замовника – стала альтанка-навіс. Вона захистить від вітру, дощу та сонця, що в свою чергу значно розширює можливості викоористання конструкції.

07

Простора альтанка виконана за типом відкритої, літньої тереси – навісу для відпочинку.

Конструкція стала для господарів своєрідним острівцем особистого простору. Власник облаштвав простір всередині за власним вподобанням, передбачивши садові меблі та камінну зону.

В цій просторій, сучасній, стильній альтанці можна організувати привабливе місце для проведення дозвілля.

Доповнивши прибудинкову територію вищепереліченими спорудами, господар отримує комфортне місце для проведення банних процедур, влаштування сімейних застіль, відпочинку з друзями.

Після перегляду реалізованих проектів, переконуємося в тонкому смаку нашого замовника та бажанні приділити увагу кожній деталі на своїй заміській ділянці. Зверніть увагу наскільки прості та сучасні всі споруди.

Крім цього, замовник подбав не тільки про дозвілля, але й про будинок для постійного проживання, над яким зараз ведеться робота.

В результаті проведеної нашими фахівцями роботи, клієнт отримав оновлену дачну ділянку зі своїм унікальним стилем та характером. Усі будівлі гармонійно поєднуються з ландшафтом, створюючи неймовірний казковий куточок для  відпочинку та поновлення сил.

Тут замовник проводить вихідні на природі, сховавшись від міської метушні.

Всі об’єкти виконані з високоякісної деревини, яку ми заготовлюємо на власному виробництві. Крім того, повністю вся деревина оброблена антисептиком.

Це справжній мудрий приклад фінансового вкладення та створення комфортних умов для життя і побуту, а також підтримання здорового способу життя.

Дерев’яні будови з сосни дозволяють насолоджуватися життям за містом в оточенні природнього, екологічного матеріалу, який дихає здоров’ям та деревною свіжістю.

В цій публікації ми навели приклад комплексного підходу до оформлення ділянки. І при бажанні кожен зможе замовити цілий комплекс споруд, починаючи від основного будинку для проживання, закінчуючи ландшафтним дизайном.

Всі готові типові проекти зрубів можна подивитися на нашому сайті в розділі «ПРОЕКТИ». Тож, звертайтеся до нас в офіс  або ж заповнюйте онлайн форму на сайті компанії «ДеревоДім» і ми легко втілимо ваші ідеї в реальність!

Поділитись:

Попередня новина: Дерев'яні соснові міжкімнатні двері: особливості та переваги

Наступна новина: Сучасна дерев'яна альтанка-навіс

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)