Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Розширення компанії “ДеревоДім”

 

З радістю повідомляємо Вам, що крім зведення дерев’яних будинків, ми займаємося оптовим продажем пиломатеріалів, а також нещодавно ми відкрили магазин з роздрібного продажу інструментів і витратних матеріалів.

Зробимо Вам короткий екскурс продукції, яку ми пропонуємо. Можливо ця інформація буде корисною і для Вас.

Серед матеріалів, які ми продаємо можна виділити наступні позиції:

  1. Пиломатеріали – це матеріали, які найбільш широко застосовуються як для внутрішнього, так і зовнішнього опорядження будинків, для облаштування підлоги, сходового маршу і т. д. В нашому магазині Ви завжди зможете знайти широкий вибір обрізних та необрізних пиломатеріалів хвойних порід. Найбільшою популярністю користується обрізна дошка, блок хауз, виточена дошка, вагонка, крокви, бруси.

zumovuy brus

sklad

 

  1. Також ми займаємося продажем бітумної черепиці. На сьогоднішній день, вибір покрівельних матеріалів є дуже різноманітним. Бітумна черепиця серед усіх покрівельних матеріалів є найбільш пластичним матеріалом, здатним повторювати усі вигини покрівлі і легко облягати будь – які конфігурації на даху. Також її перевагами є теплоізоляційні властивості. В процесі монтажу – передбачає мінімальну кількість відходів, не шумить під час дощу та граду, не потребує додаткового фарбування, зручна у транспортуванні.
  1. Підпокрівельні плівки – використовується для захисту підпокрівельних та стінових конструкцій від вологості, служить додатковим захистом для даху( гідробар’єрна плівка, паробар’єрна плівка, антиконденсатне покриття).
  1. Водостічні системи – використовуються для захисту зовнішніх стін фундаменту від негативного впливу атмосферних чинників ( металеві та пластикові) та створюють враження візуально завершеного виду будівлі. При їх виборі необхідно звертати увагу на: матеріал, з якого вони виконані, пропускну здатність, розміри, кріплення.

vodostichni sustemy

  1. OSB плита – виготовлена з дерев’яної стружки, склеєної різними смолами з додаванням синтетичного воску і борної кислоти методом гарячого пресування. Використовується для зведення каркасних споруд, для виготовлення меблів та внутрішньої обшивки каркасу.

foto 41

  1. Дошка для підлоги – є оптимальним варіантом для покриття підлоги. Має високі теплоізоляційні властивості, легкість монтажу, можливість відновлення початкового зовнішнього вигляду, тривале збереження початкової геометрії.
  1. Лаки та лазурі – використовуються для оздоблення внутрішніх та зовнішніх стін дерев’яного будинку. В нашому магазині представлені лаки різної цінової категорії і кожен зможе щось підібрати для себе.

foto 31

laku

  1. Мінвата – використовується для теплоізоляції фасаду, даху та стін. Мінвата – є крупноволокнистим утеплювачем, виготовляється з гірських порід, скла і шлаку. Володіє такими властивостями як: пожежобезпечність, високий рівень міцності, стійкість до вологи, звукоізоляційні властивості, швидкість монтажу.

Також ми продаємо інструменти та витратні матеріали, а саме: саморізи, шурупи, цвяхи, шліфувальні круги, пензлики, молотки, свердла, кола для шлифмашинок, електроди, викрутки, плоскогубці, маклавіці, папір шліфувальна, рулетки, пістолети для герметиків, шліфувальні губки, скотч, малярні стрічки.

Будівельна компанія «ДеревоДом» постійно вдосконалюється і розширюється в будівельному і організаційному плані.
У минулому році ми завершили процес облагородження території нашої компанії. Територія двору була встелена бруківкою, яка надає доглянутого і охайного вигляду офісу і створює максимальний комфорт і зручність для наших клієнтів.
Ми піклуємося про належні умови зберігання нашої продукції. Брус і пиломатеріали штабелюють і розміщуємо в закритому складі або під навісом, щоб опади та інші несприятливі атмосферні явища не вплинули на їх якість.

 

sklad

na sayt

Наш магазин представлений штатом менеджерів, які завжди із радістю Вам допоможуть у виборі пиломатеріалів, розхідних чи витратних матеріалів, що в свою чергу підвищує рівень обслуговування клієнтів.

Ми надамо Вам детальну інформацію про нашу продукцію, про її переваги, технічні властивості, сферу застосування.

Поділитись:

Попередня новина: Новий проект відпочинкового будинку компанії "ДеревоДім"

Наступна новина: Процес заготівлі зимового брусу для будівництва

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)