Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Приклади інтер’єрів для будиніків з оциліндрованого брусу

Дерев’яні будинки зі зрубу – це сучасний та новомодний тренд заміського житла.

Основні матеріали, які використовуються при оформленні інтер’єру будинку зі зрубу є виключно натуральні.

Будівельна компанія «ДеревоДім» працює на ринку з 2005 року, і за цей час наші спеціалісти звели численну кількість дерев’яних будинків «під ключ» різних стилістичних напрямів.

Тому, сьогодні на прикладі зведених раніше зрубів розглянемо їх більш детально.

Особливостями будь-якого проекту дерев’яного будинку є наступні:

  1. Максимально природній вигляд стін, округлі форми та автентичність.
  2. Довершений та відшліфований стіновий матеріал, що не вимагає практично ніякої додаткової обробки, окрім фарбування.

Ці особливості значно спрощують всі роботи по оформленню інтер’єру, роблять будинок презентабельним та розкішним.

Окрім того, оциліндрований брус дуже добре поєднується з різного роду сучасним віяннями в дизайні житла. Це фактично надає широкі можливості в оформленні сучасного  інтер’єру. Отже, дивимося, якими можуть бути дизайни будинків із оциліндрованого брусу.


Приклад дерев’вяного будинку, виконаного в стилі «шале»


Стиль інтер’єру «шале» ще називають стилем мисливського будинку, розташованого високо в горах. Тому, ключовим елементом будинку зі зрубу в стилі «шале» є камін.

09

Він може знаходитися як в центрі кімнати, так і в кутку. Але обов’язково повинен бути великим. Іншими характерними елементами стилю шале є масивні меблі, килими, зброя. Кольори необхідно обирати максимально природні.

Прикладом реалізованого нами проекту в стилі «шале» є зведений нами будинок під Вінницею, інтер’єр та оформлення якого більш детально Ви можете переглянути в нашому «ПОРТФОЛІО».


Приклад інтер’єру дерев’яного будинку в скандинавському стилі


Мінімалізм та практичність характерні для скандинавського стилю дуже імпонують натуральному сосновому брусу.

Меблі для скандинавського стилю обирають максимально практичні. В такому будинку комфорт досягається за рахунок вибору натуральних матеріалів.

Прикладом такого стилю може служити зведений нашими спеціалістами зруб в м. Підгородньому в Тернопільській області.

02

Фото об’єкту Ви також можете переглянути в нашому «Портфоліо» та надихнутися на створення власного заміського будинку зі зрубу.


Приклад інтер’єру дерев’яного будинку в сучасному стилі


Сучасний стиль інтер’єру це збірне поняття, що включає в себе цілу групу різноманітних напрямів в дизайні. До сучасних стилів в декоруванні можна віднести такі стилі як: хай тек, лофт, неокласика. Всі вони орієнтовані на практичність та вибірковість у проектуванні.

Так, хай тек – стиль прогресивних людей, які обирають будівництво будинку з найсучасніших матеріалів.

Лофт – достатньо своєрідний стиль дизайну, який створює видимість промислового об’єкту, переобладнаного в житло. Передбачає високі стелі, великі вікна з панорамним склінням, зонування за допомогою предметів меблів та книжкових стелажів з хромованого металу та скла.

010

Декілька варіантів сучасного оформлення будинків Ви також можете переглянути в нашому «Портфоліо».


Приклад інтер’єру дерев’яного будинку в стилі прованс


Прованс – дуже ніжний та вишуканий стиль інтер’єру, що створений у Франції. Його призначення полягає в тому, щоб підкреслити сільський шарм, зберігши при цьому витонченість. Якщо Ви хочете наповнити ваше житло середземноморською легкістю, то віддавайте перевагу теплим, пастельним кольорам та квітковим мотивам в оздобленні, декорі, текстилі. Наближеним до цього стилю є зведений нашими спеціалістами будинок під Одесою.

011


І декілька порад щодо оформлення дерев’яного будинку з брусу від наших спеціалістів:


Обираючи стиль інтер’єру, варто пам’ятати, що не завжди доречно дотримуватися рамок виключно одного стилю. Інколи, навпаки цікавішим буде поєднання декількох стилістичних напрямів чи поєднання окремих їх елементів.

А головна рекомендація – це поєднувати деталі незалежно від їх приналежності до того чи іншого стилю, а по схожості їх кольору, форм та фактур. І тоді, в результаті вийде справді цікавий та унікальний дизайн.

Ми впевнені, що наші фото приклади та поради щодо створення інтер’єру в дерев’яному будинку надихнуть і Вас на створення зручного та затишного житла.

Поділитись:

Попередня новина: Сучасна дерев'яна альтанка-навіс

Наступна новина: Опорядженння мініспортзалу в лазні зі зрубу

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)