Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Опорядженння мініспортзалу в лазні зі зрубу

Здоровий спосіб життя відображається в усіх сферах життєдіяльності людини, яка вирішила бути здоровою та підтримувати фізичну форму.

Так і наш замовник при проектуванні зрубу, вирішив обрати найбільш здоровий та екологічний матеріал – сосновий брус природньої вологості. Про будівництво цієї лазні з міні спортзалом, переваги вибору саме такого матеріалу ми і розповімо далі.

012

Практично завжди до нас звертаються замовники зі своїми ідеями проектів, які ми із задоволенням втілюємо в реальність.

Наша істотна перевага перед більшістю будівельних фірм полягає в індивідуальному підході. Наші спеціалісти розробляють такі проекти, які в кінцевому результаті є ідеальними для наших замовників та відповідають усім їхнім побажанням.

Ми вміємо поєднувати усі переваги індивідуального проектування з найкращими матеріалами, і таке поєднання особливо цінується нашими замовниками, які залишаються з позитивними враженнями та емоціями від проживання в своїх нових домівках.

У випадку будівництва дерев’яної лазні із кімнатою для спорту, про яку дальше піде мова в проекті вдало зійшлися усі фактори, яким повинна відповідати лазня, і втому числі і кімната для спорту.

Дуже важливим для наших замовників є і те, що ми реагуємо на будь-які побажання та враховуємо найменші деталі в кожному проекті, щоб кожен отримував те, про що мріяв.

Такий підхід в роботі дозволив нам зайняти провідні позиції в сфері дерев’яного домобудівництва в Україні.

Окрім індивідуального підходу, ми будуємо з кращих будівельних матеріалів на сьогодні. Якісний матеріал – оциліндрований брус природньої вологості виступає для нас предметом гордості.

І якщо Ви бажаєте побудувати лазню, готель чи будь-який інший оздоровчий комплекс, де кожна людина зможе наповнитися здоров’ям і відчути прилив бадьорості та сил, то ідеальним варіантом є суцільний оциліндрований зруб.

Кімната для спорту чи повноцінний оздоровчий комплекс повинні виконуватися з максимально натуральних матеріалів, щоб людина могла використовувати свої ресурси та дихальну систему і при тому не відчувати жодного дискомфорту, а й навпаки наповнюватися життєвим тонусом.

Таким матеріалом, який володіє справжніми цілющими властивостями виступає деревина сосни. Як відомо, деревина сосни виділяє корисні фітонциди, впливаючи на організм людини немов природна антисептична інгаляція. У дерев’яних зрубах, виконаних з соснового дерева утворюється найбільш здорова і наближена до природи атмосфера, в якій людина відчуває себе гармонійно.

Дерево по справжньому дихає та дарує своїм мешканцям природню вологу та повітрообмін. Також, якщо Ви оберете для будівництва суцільний оциліндрований брус, як це зробив наш замовник, Ви значно заощадите на оздоблювальних роботах, адже брус вже відшліфований на спеціальних верстатах і утворює суцільну максимально природню стіну, яку знадобиться лише пофарбувати.

Виходячи з усього вище переліченого підсумуємо основні переваги екологічних спортивних комплексів чи окремих мініспортзалів в будинку зі зрубу:

  1. Здійнює оздоровчий ефект на здоров’я людини.
  2. Природне регулювання вологи повітря всередині приміщення.
  3. Природна краса стін, що не потребують додаткової обробки.
  4. Відмінна теплоізоляція стін зрубу.

В портфоліо наших робіт з’являються все нові цікаві об’єкти. І ось нам вдалося поповнити наш досвід будівель з дерева лазнею з облаштованою всередині кімнатою для спорту в Тернопільській області.

Замовники задоволені та займаються спортом і оздоровлюються у власному будинку, а ми всім рекомендуємо обирати для будівництва кращі та технологічні матеріали, а саме суцільний оциліндрований брус природньої вологості від компанії «ДеревоДім».

Поділитись:

Попередня новина: Приклади інтер'єрів для будиніків з оциліндрованого брусу

Наступна новина: Фінішне опорядження фасаду дерев'яного будинку під Тернополем

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)