Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Купіль для лазні – це запорука здоров’я!

Лазня зі зрубу – це місце, де можна одночасно розслабитися та оздоровитися. Відвідування її – це особлива церемонія, яка має свої секрети та вимагає правильного її облаштування.

Одним із важливих елементів опорядження лазні є купіль. Саме контрастні обливання холодною водою зміцнюють імунітет людини та загартовують її.

Сучасний ринок банних аксесуарів досить багатий та різноманітний. Використання їх– є ознакою хорошого тону, які широко поширені серед справжніх поціновувачів банних та оздоровчих процедур.

Спеціалісти компанії “ДеревоДім”, споруджуючи “лазню під ключ”, професійно облаштують купіль за Вашим бажанням. В нашій практиці неодноразово зустрічалися замовники, які не маючи можливості передбачити повноцінний басейн всередині приміщення, із задоволенням віддавали перевагу купелі. Тож розглянемо більш детальніше такий альтернативний варіант для проведення водних процедур.

Розрізняють вироби за типом розміщення та матеріалами, з яких вони виготовляються. Якщо говорити про способи установок, то все залежить від їх особливостей та функціональних характеристик.

021

Тому, можна виділити такі види купелей, якими спеціалісти компанії «ДеревоДім» можуть облаштувати вашу лазню:

  • Обливний вид купелі. Цей варіант конструкції вбудовується в стіну або стелю приміщення, на рівні – вище людського росту. За допомогою мотузки людина може вилити на себе воду з ємності, яка перевертається, а потім повертається у вихідне положення. Як правило, вода в таку купіль наповнюється автоматично. Потужний потік холодної води миттю обіллє та подарує заряд енергії. Цей вид досить простий в установці та має невеликі розміри. При цьому, не вимагає використання дорогоцінних матеріалів. Традиційно, «відро-водоспад» виготовляється з натурального дерева. Такий варіант ідеально підійде для невеликих споруд. «Відро-водоспад» робить процедуру обливання легкою та веселою. Разом з тим, чудово доповнить інтер’єр лазні зі зрубу. Грошові витрати на влаштування такого типу купелі є мінімальними. Та й часу на її установку витрачається досить не багато.
  • Не менш поширена для лазні є й дерев’яна «бочка-купіль». За своєю конструкцією, це звичайна, дуже велика бочка, стягнута сталевими обручами. Складність конструкції – полягає в точності підгонки планок. Основними причинами її широкої популярності є такі:

-естетична привабливість. Сучасний ринок пропонує широкий вибір купелі, тому кожен зможе обрати ідеальний варіант для себе.

-прагнення знайти сучасну альтернативу крижаній ополонці для прийняття контрастних водних процедур після відвідування парної кімнати.

-використання «бочки-купелі» в тому числі, і для «гарячих процедур». Поєднання гарячої води з натуральною деревиною відмінно впливає на організм людини.

  • Ще одним популярним видом є «поглиблена купіль», що виконується за прикладом облаштування басейну. Тобто, під неї так само прийдеться вирити котлован, виконати гідроізоляцію, провести відповідні роботи для надання їй відповідного естетичного вигляду. Крім того, прийдеться провести роботи щодо монтажу необхідного обладнання для неї. Звичайно, що поглиблена купіль, це найбільш трудомісткий та витратний вид серед інших.

Купіль – це невід’ємний атрибут дерев’яних лазень з оциліндрованого брусу. Вони служать чудовим доповненням інтер’єру зрубу та водночас, зручним способом, щоб зануритися в прохолодну воду після банних процедур.

Разом з тим, купіль є чудовою альтернативою басейну, коли всередині приміщення не має достатньо місця для його облаштування.

Водні процедури чудово впливають на обмін речовин, поліпшують дихальні процеси, нормалізують сон.

Аксесуари для лазні – це красиві та зручні вироби, які не тільки зроблять відпочинок, а й оздоровлення максимально комфортним.

Тому, якщо у Вашій лазні мало місця для повноцінного басейну, задумайтеся над іншими можливими варіантами проведення водних процедур.

А спеціалісти компанії «ДеревоДім» допоможуть Вам втілити усі ваші задуми відносно опорядження лазні в реальність.

 

Поділитись:

Попередня новина: Архітектурні та конструктивні особливості А - подібних будинків від спеціалістів компанії "ДеревоДім"

Наступна новина: Бюджетний проект альтанки від компанії "ДеревоДім"

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)