Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Дерев’яний будинок в стилі лаунж

На сьогоднішній день одним із самих сучасних вважається стиль лаунж в інтер’єрі дерев’яних зрубів.

Термін «лаунж» в перекладі означає «кімната для відпочинку». Основне завдання інтер’єру в стилі лаунж – це повне розслаблення за рахунок атмосфери спокою та відпочинку.

Із модної тенденції лаунж поступово переходить в стиль життя. Для нього важливі такі елементи як: зонування, колір, меблі, форма. Даний напрямок відображає спосіб життя людей, які по особливому цінують комфорт.

Втілення стилю лаунж в дизайні зрубу грунтується на основі поєднання фізичного та емоційного розслаблення. Відмінні риси стилю:

 1. Відсутність різких ліній та кутів, їх заокруглення.
 2. Плавні вигини.
 3. Округлі форми.
 4. Футуристичні мотиви.
 5. Багаторівневе освітлення.

Чітких правил організації лаунж зони в дерев’яному зрубі не має. Адже, в будь-якому разі кожен знаходить щось своє. Але ми підготували для Вас невелику підбірку порад, які можна використати для опорядження своєї оселі.

600

 1. Зонування. Для лаунж зони можна виділити будь-яку кімнату. Функціональне зонування облаштовується таким чином, щоб все сприяло максимальному розслабленню: світло, колірне рішення, меблі. Необхідно створити атмосферу, де Ви зможете відпочити.
 2. Колірне рішення. Завдяки численним дослідженням відомо, що натуральний колір деревини налаштовує на хвилю відпочинку, сприяє відновленню нервової системи, допомагає зняти втому та перенапруження. Основне правило, це жодних визиваючих кольорів. Тони повинні заспокоювати та тішити око.
 3. Матеріали. Як при виборі кольору, так і при виборі будівельних та оздоблювальних матеріалів, варто віддавати перевагу всьому натуральному та екологічному. В тому числі, це правило стосується і декоративних елементів. Тяжіння до «натурального»  не випадкові, адже саме природа надає життєві сили та бадьорість. З неї запозичені і привнесені в інтер’єр всі стихії: багато повітря, «живий» декор, рослини в вазонах, вогонь в каміні.
 4. Форма. Для оформлення інтер’єру можна використовувати плавні лінії, предмети округлих форм. Адже, вони максимально асоціюються з природою.
 5. Меблеві рішення. Найбільш підходящим варіантом для даного стилю є безкаркасні меблі, які здатні адаптуватися під будь-якого користувача. Також значною популярністю користуються меблі-трансформери. Традиційно, в лаунж інтер’єрі центральна композиція – це диван. Величезними бонусами та перевагами стануть подушки: чим їх більше, тим приємніше знаходитися в цій зоні.
 6. Освітлення. Для досягнення ефекту релаксації використовується багаторівневе приглушене світло та локальні підсвітки. Для мінімізації природнього яскравого світла подбайте про штори, які не пропускають сонячне світло. Враховуйте технологічне обладнання інтер’єру, попередньо обладнайте зону спеціальними датчиками та пультами управління. Це надасть змогу управляти технікою дистанційно.
 7. Декор. В лаунж інтер’єрі важливо слідувати мінімалізму та не перевантажувати простір додатковими аксесуарами. Для оформлення характерні низькі меблі, декоративні подушки, зручні крісла. Все це необхідний набір для лаунж стилю дерев’яних зрубів.

Кожна деталь інтер’єру повинна сприяти створенню атмосфери умиротворення. Лаунж в сучасному інтр’єрі зрубів – це ознака високої якості життя, що поєднує гармонію, легкість та комфорт.

Правильний лаунж стиль в дерев’янному будинку – це грамотна робота кваліфікованих спеціалістів, де кожен елемент призначений для комфортного відпочинку.

Стиль лаунж є яскравим прикладом групи сучасних стилів, які вирізняються використанням елементів з явним посиланням до природи.

Тому, доречно буде використовувати виключно натуральні матеріали: дерево, природній камінь, плитка. Для створення затишку дуже важливо використовувати текстиль.

Компанія «ДеревоДім» цього року завершила будівництво відпочинкового комплексу під Тернополем, де було спроектовано лаунж зону, яка по суті є закритою альтанкою з панорамними вікнами. Всередені приміщення відведено місце для дивану та круглого столу.

Також мрієте про гостьовий будинок з відпочинковою лаунж зоною? Наші спеціалісти готові втілити усі Ваші найсміливіші проекти в реальність.

Заповнюйте форму у нас на сайті або ж зв’яжіться з нашими менеджерами для отримання безкоштовної консультації!

 

Поділитись:

Попередня новина: Бюджетний проект альтанки від компанії "ДеревоДім"

Наступна новина: Ціна, акції та наші конкурентні переваги

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)