Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Відпочинковий будинок №3-5

Alt4
Foto5
119
F3
F4
F5
F6
F8
Foto1

Foto82
Foto84
113
111
112

Для багатьох заповітною мрією є заміський будинок. Мріючи про власне житло, особливу увагу необхідно звернути на дерев’яні зруби.
Представлений реалізований проект під Тернополем являє собою дуже затишний та комфортний будинок з оциліндрованого брусу, який можна розглядати і як відпочинковий будинок, і як житло для постійного проживання.

Загальна площа проекту85 м2, досить місткий та просторий з великими вікнами за рахунок чого цей будинок завжди буде світлим та теплим.

Внутрішнє планування майбутній власник продумав самостійно, а наші спеціалісти архітектори втілили ці побажання в реальність та оформили в грамотний проект. І в результаті спільних зусиль вийшов оригінальний та незвичний проект заміського відпочинкового будинку.
Будинок зі зрубу являє собою стильний архітектурний ансамбль, де всі елементи та деталі гармонійно доповнюють одна одну.
Дах зрубу – з широким піддашшям, вкритий бітумною черепицею. Фасад витримано в 2 основних кольорах: стіни – колір натуральної сосни, всі інші елементи такі як крокви, лиштва, рами вікон – колір темного горіха.
Прикрасою зовнішнього фасаду є виступаючий еркер з арочним вікном та закрита альтанка з панорамними вікнами. Додаткової легкості споруді надають скляні двері, які також є додатковим джерелом освітлення всередині приміщення.
Внутрішнє планування будинку передбачає такі приміщення як:
• Тамбур;
• Санвузол;
• Спальня кімната;
• Кухня-вітальня;
• Відпочинкова зона, яка по суті є закритою альтанкою з панорамними вікнами;
• Технічне приміщення, яке використовується як комора.
Так як будинок з трьох сторін був оточений парканом, то було вирішено зробити ці стіни глухими. А для освітлення приміщень – використано дахові вікна.
Такий відпочинковий будинок є ідеальним місцем для посиденьок з друзями чи сім’єю.
Актуальні ціни на будинки з брусу дивіться в розділі «ПРАЙС».

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)