Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Гараж зі зрубу: особливості та етапи будівництва

 1. Гараж зі зрубу: особливості та етапи будівництва
 2. Ціна на гараж зі зрубу

1. Гараж зі зрубу: особливості та етапи будівництва

Гараж зі зрубу: особливості будівництва

Всі власники дерев’яних будинків рано чи пізно замислюються про будівництво гаража. Тому, фактично відразу ж постає питання про матеріал для його спорудження.Foto1

Звичайно, ідеальне рішення, це коли всі будівлі на ділянці зводяться в єдиному стилі, тому однозначно, що найкращим варіантом стане гараж зі зрубу.

Окрім того, даний матеріал має безліч переваг, а сам гараж буде неймовірно зручним та практичним в експлуатації.

Переваги дерев’яного гаража зі зрубу

 1. Дерево – універсальний матеріал, і з нього можна спорудити міцний та довговічний гараж для автомобіля.
 2. Така споруда буде досить теплою, що є значною перевагою для зберігання авто.
 3. Простота будівництва та невелика вага конструкції. Звести таку споруду можна за кілька діб.
 4. Висока паропроникність. Вентиляція для гаража – дуже важливе питання, і саме дерево дозволяє забезпечити відмінний природний повітрообмін. У такому гаражі не буде душно, не будуть застоюватися запахи бензину та масла.
 5. Відмінні шумоізоляційні властивості. Будь-які маніпуляції можна буде проводити з транспортним засобом, не заважаючи іншим мешканцям будинку.
 6. Гараж зі зрубу – міцний та довговічний, здатний прослужити не одному поколіню.

Це лише декілька переваг, які роблять дерев’яний зруб ідеальним варіантом для будівництва гаража. Гараж зі зрубу ззовні виглядає по особливому красиво, і ще й буде гармоніювати із зовнішнім виглядом будинку.

Ikonka garazh

Етапи будівництва гаража зі зрубу

 1. Обираємо проект гаража з брусу. На сайті компанії «ДеревоДім» представлено широкий асортимент готових типових рішень.  А якщо ж Ви бажаєте індивідуальності, то пропонуємо унікальний підхід до зведення, при якому будуть враховуватися всі ваші побажання та ідеї, а потім ми сумістимо їх з нашими професійними навичками і практичним досвідом: в результаті чого вийде неймовірний результат. Спеціалісти компанії «ДеревоДім» споруджують гаражі зі зрубу соснової деревини, що є екологічним та дихаючим матеріалом.
 2. Підготовлюємо фундамент під дерев’яний гараж. Особливість будь-якої дерев’яної споруди виступає її легкість. Тому, фундамент під дерев’яний зруб можна вибрати будь-якого типу. Це може бути і стрічковий, і стовпчастий, і плитний фундамент. Незалежно від того, який вид ви б не обрали його цоколь повинен виступати над землею не менше, ніж на 50 см.
 3. Зводимо дерев’яний каркас гаража зі зрубу. Після зведення фундаменту приступаємо безпосередньо до спорудження «коробки» гаража зі зрубу. Спочатку з бруса виконують нижню обв’язку. Деревину обробляють спеціальними захисними засобами – антипіренами. Після чого розпочинається робота над безпосереднім зведенням стін. Бруси укладаються поступово один на одного і скріплюються шпильками.
 4. Будуємо дах гаража з бруса. Особливість покрівлі дерев’яного гаража – це відсутність необхідності в її  утепленні.
 5. Проводимо опоряджувальні роботи і вибираємо ворота в гараж. Оздоблювальні роботи для гаража – це, в першу чергу, облаштування підлоги, стелі, утеплення міжбрусових швів та їх герметизація, шліфування та лакування. Виконувати опоряджувальні роботи можна практично одразу ж після зведення «каркасу».
 6. Після облаштування підлоги здійснюється засклення та установка воріт. Їх вибору необхідно приділити особливу увагу. Адже, ворота до гаража можуть бути абсолютно різних видів. Тому, слід обрати той варіант, який  буде зручним для Вас в експлуатації гаража.

Foto2

2. Ціна на гараж зі зрубу

Ми прагнемо не тільки надати високу якість і результат, але і відрізняємося доступними і адекватними розцінками на всі типи будівельних робіт.

Ціна на дерев’яний гараж з бруса залежить від ряду факторів:

 1. Розмірів майбутньої конструкції.
 2. Діаметру обраного зрубу.
 3. Ступеня його готовності на момент здачі для замовника.
 4. Використовувані для зведення технології, з якими ми допоможемо визначитися.
 5. Тип застосовуваного в будівельній роботі фундаменту.
 6. Наявність додаткових елементів, опоряджувальних робіт і комунікацій при будуванні.

Дерев’яні заміські будинки з гаражем стануть економічним та зручним рішенням. По довговічності та теплоізоляційних властивостях, вони будуть хорошим рішенням та обійдуться за доступною ціною. Такі споруди дуже красиві та зручні для використання.

Довіривши виконання робіт фахівцям компанії «ДеревоДім» , ви залишитеся задоволені отриманим результатом, і вже через кілька днів на вашій території буде стояти прекрасна будівля для захисту вашого транспорту, якому не страшна негода і інші загрози, а всі сусіди точно будуть заздрити.

Телефонуйте, залишайте заявки, отримуйте відповіді на всі питання, і ми приступимо до реалізації вашої мрії!

Цікавитесь гаражем зі зрубу: особливостями та етапами будівництва?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Вибір покрівлі для дерев'яного будинку зі зрубу

Наступна стаття: Мансарда в дерев'яному будинку зі зрубу: види та дизайн

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)