Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Електрична піч для лазні

Коли мова йде про парну, більшість уявляє дров’яну піч. Це цілком закономірно, адже дрова – традиційне паливо, що застосовують до сьогодні. Але оскільки час не стоїть на місці, щоразу з’являються аналоги звичних на для нас речей. Сьогодні все більше господарів лазень обирають електричні пічки. Такі прилади чудово підійдуть тим, хто з-поміж милозвучного потріскування дров і практичності надає перевагу останньому.

Електричні пічки мають багато беззаперечних переваг:

elektrychna_pich

  • Економічність (не потребують масивного фундаменту та зведення димоходу);
  • Спрощений процес монтажу;
  • Компактність;
  • Висока швидкість прогріву парної;
  • Зручність в експлуатації;
  • Простота в догляді;
  • Можливість регулювання температурного режиму;
  • Відсутність диму та сажі;
  • Високий рівень пожежної безпеки.

На сучасному ринку є величезний вибір електричних печей, що відрізняються за розміром, формою, потужністю та функціями. Щоби обрати модель, яка підійде Вам найбільше, зверніть увагу на декілька основних моментів.

Місце установки

Зазвичай пічки монтують на підлозі, поблизу дверей. Проте якщо парна має дуже скромні розміри, де важливий кожен квадратний метр, можливо встановити прилад на стіні чи під полицями.

Спосіб керування

Електричні пічки бувають із дистанційним і вмонтованим керуванням – кому що зручніше. Головне, аби була змога контролювати розігрів парної, задавати бажану температуру, підтримувати її протягом певного часу, а коли необхідно – припинити роботу приладу.

Тип нагрівача

Нагрівачі для електропічок поділяються на три типи: ТЕНові, стрічкові та комбіновані.

ТЕНові або трубчасті здатні розігріти парну до високих температур (800 °С). Обираючи нагрівач для печі, краще одразу надати перевагу дорогим моделям з нержавіючої сталі, оскільки  бюджетні варіанти дуже ненадійні.

Порівняно з ТЕНовим, стрічковий нагрівач більш економічний та екологічний, швидше нагріває парну та служитиме набагато довше.

Найкращий варіант – комбіновані нагрівачі, що поєднують функції ТЕНових і стрічкових. Вони здатні за короткий час прогріти парну до високих температур, але коштують суттєво дорожче.

Дизайн

Зазвичай електричні пічки виготовляють із високоякісної сталі, яку покривають спеціальною вогнестійкою фарбою. Але існують моделі, оздоблені каменем. Облицювання виконує не лише естетичну функцію, а й практичну, зокрема захищає від прямого інфрачервоного випромінювання, накопичує тепло, ліквідує перепади температури та забезпечує оптимальний тепловий фон у парній.

Серед недоліків електричних пічок варто виділити хіба що споживання великої кількості електроенергії та високу вартість.

На завершення, радимо Вам детальніше ознайомитися з особливостями інших пічок – газових і дров’яних. Це допоможе зважити всі плюси та мінуси кожного приладу та вибрати найбільш оптимальний варіант для своєї лазні.

Поділитись:

Попередня стаття: Газова піч для лазні

Наступна стаття: Типи пічок для лазні

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)