Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Ціни на столярні вироби

Столярні вироби
Foto
Двері столярні 2050*900 мм з фурнітурою та двосторонньою лиштвою
МатеріалНефарбованіФарбовані
Соснавід 11 500 грнвід 17 500 грн
Ясенвід 16 000 грнвід 20 000 грн
Дубвід 18 000 грнвід 25 000 грн
dveri na sayt
Дерев'яні сходинки
Cосновівід 1 400 грн
Ясеневівід 2 100 грн
Дубовівід 2 500 грн
*розрахунок здійснюється по загальній осьовій площі Детальше
Осьова площа
Загальна осьова площа будівлі визначається як сума осьових площ її поверхів.
  • Загальна осьова площа поверху визначається як площа фігури обмеженої осями зовнішніх стін будівлі.
  • Загальна осьова площа мансардного поверху, а також осьові площі відкритих терас, балконів, веранд, другого світла, отворів в перекриті для проходу сходових маршів, димоходів, тощо враховуються із коефіцієнтом "1" - тобто в повному обсязі.

Столярні вироби з дерева – приносять в дім затишок, комфорт та особливу атмосферу надійності та добробуту. Вони відмінно виглядають  у всіх приміщеннях та інтер’єрах і користуються особливою популярністю у поціновувачів натуральних матеріалів.

Компанія «ДеревоДім» займається виготовленням столярних виробів, а саме сходів та дверей на замовлення.

Висока надійність виробів гарантується використанням якісної деревини та професіоналізмом майстрів. Ми працюємо на ринку України з 2005 року. Тому, у нас працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом столярної справи. Ми можемо запропонувати широкий асортимент столярної продукції високої якості.

За бажанням замовника дерев’яні вироби можуть бути покриті лаком, пошліфовані або ж, навпаки, без зовнішнього оздоблення.

Ціна на столярні вироби також залежить від розхідних матеріалів та особистих побажань замовника.

Дерев’яні сходи – є невід’ємною частиною інтер’єру будь-якого сучасного будинку. Це не просто конструкція для переміщення між поверхами, але й дуже важливий елемент дизайну всередині будь-якого приміщення.

Перше питання, яке виникає при їх виготовленні, це порода дерева. Саме вона забезпечує різноманітність фактур. Найбільш дешевим варіантом є сосна, деревина якої має яскраво виражену текстуру і досить проста в обробці.

Також досить популярними залишаються сходи з дуба і ясена, деревина яких найкраще підходить для виготовлення елементів сходів. Мають високу твердість, красиву текстуру і приємний колір.

У нас Ви зможете замовити весь комплекс робіт:

  • Виготовлення сходів «під ключ»;
  • Виготовлення елементів сходів під замовлення;
  • Фарбування та лакування всіх сходових елементів.

Сходи, виготовлені  спеціалістами компанії «ДеревоДім» вирізняються унікальним дизайном та  повністю розробляються відповідно до побажань конкретного замовника. Ми гарантуємо виняткову якість, а також контроль на кожному етапі. У нас ви зможете купити сходи з дерева будь-якої складності і конфігурації для житлових будинків. Індивідуальне замовлення передбачає ретельні виміри, продуманий вибір розмірів та матеріалів. На сайті представлені актуальні ціни на соснові, ясеневі та дубові дерев’яні сходинки.

Вартість сходового маршу в комплексі прораховується індивідуально та залежить від особливостей конструкції та побажань замовника.

Ще одним із важливих напрямів нашої діяльності є виготовлення столярних дерев’яних дверей.

Дерев’яні двері – мають важливе не лише практичне значення, але і є стильним красивим інтер’єрним елементом, що привносить в приміщення атмосферу затишку та домашнього тепла.  Вони гармонійно впишуться як в класичний інтер’єр, так і в сучасний модерн або ж мінімалізм.

Ціна на дерев’яні двері багато в чому залежить від дизайну полотна, обраної фурнітури та лакофарбового покриття.

Купити вироби з дерева в компанії «ДеревоДім» можна, зв’язавшись з менеджерами або заповнивши форму на сайті.

 

 

 

Поділитись: