Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Підпокрівельні плівки

При замовленні всього комплекту на дах діє додаткова система знижок!

НайменуванняТоварЩільність г/м2Ціна грн/м2 грн/шт.Ціна грн/рулон
Підпокрівельні плівки
Супердиффузійна мембрана Strotex 1300 Basic F190 г/м201500 грн
Супердифузійна мембрана Strotex Dynamіс  F296 г/м2241800грн
Підкладовий коврик ANDEREP PROF А3110 г/м262.502500грн
Гідроізоляційна плівка Strotex 110 PP 75 м² 1-1110 г/м.кв.161200 грн
Пароізоляційна плівка Strotex Al 90 75 м² 90 г/кв.м. 18,51400грн
Пароізоляційна плівка Strotex 110 PI 75 м² 3-3110 г/кв.м.161200 грн
*розрахунок здійснюється по загальній осьовій площі Детальше
Осьова площа
Загальна осьова площа будівлі визначається як сума осьових площ її поверхів.
  • Загальна осьова площа поверху визначається як площа фігури обмеженої осями зовнішніх стін будівлі.
  • Загальна осьова площа мансардного поверху, а також осьові площі відкритих терас, балконів, веранд, другого світла, отворів в перекриті для проходу сходових маршів, димоходів, тощо враховуються із коефіцієнтом "1" - тобто в повному обсязі.

Підпокрівельні плівки – це елементи конструкції даху, яким потрібно приділяти не меншу увагу, ніж самому покриттю чи утеплювачу.

На ринку сучасних будівельних матеріалів представлений величезний асортимент підпокрівельних плівок і їх вибір – завдання не просте.

Підпокрівельні плівки служать для забезпечення герметичності та захисту конструкції покрівлі від проникнення вологи ззовні та виходу конденсату з утеплювача назовні, а також забезпечують оптимальний температурно-вологовий режим всередині приміщення та будівельних конструкцій.

Використання підпокрівельних плівок значно продовжує термін служби всієї покрівельної конструкції.

Основним їх завданням є забезпечення захисту несучих конструкцій від попадання вологи та випарів, що проникають під покрівельний матеріал та горищний простір.

Згідно виконуючих функцій, плівки поділяються на кілька видів.

  1. Гідроізоляційна плівка – це спеціальна мікроперфорована плівка, призначена для використання в усіх вентильованих утеплених і неутеплених покрівлях. Загалом призначена для захисту верхнього шару утеплювача від вологи. При монтажі гідробар’єру обов’язково необхідно залишати вентиляційний зазор, який в свою чергу дозволить утеплювачу просихати. Використовується як для утеплених, так і холодних дахів. Плівка не схильна до гниття та пошкодження шкідниками.
  2.  Паробар’єр — це тришаровий матеріал, який має в своїй основі решітку армування з волокон поліпропілену, на яку з двох сторін нанесений поліетилен, а також може бути нанесений алюмінізований шар. Захищає нижній шар утеплювача від парів, що утворюються в опалювальних приміщеннях. Монтаж паробар’єрної плівки здійснюється під час проведення завершального етапу покрівельних робіт. Зручність монтажу плівки полягає в тому, що її укладку можна виконувати і горизонтально, і вертикально. 
  3. 3. Мембрани – це відносно новий матеріал, який укладається безпосередньо на утеплювач і завдяки своїм властивостям, надійно захищає покрівельний пиріг від проникнення вологи. Мембрани широко застосовуються при будівництві опалювальних будинків та будинків з опалювальними горищами. Вони оптимальні при переобладнанні холодного горища в мансардне приміщення без замін встановленої крокв’яної системи. За своєю структурою мембрани – паропроникні, тому, відповідно, конденсату не буде.

Вартість підпокрівельного захисту (пароізоляції та гідроізоляції) складає всього від 1 до 5% вартості усього даху. Разом з тим, наслідки неправильного вибору чи монтажу цих матеріалів позначаються на стані всього даху в цілому.

Ціна на підпокрівельні плівки формується в залежності від таких факторів:

  • Компанії-виробника;
  • Кількості шарів;
  • Технічних характеристик матеріалу(щільність, міцність на розрив, опір проникнення води та повітря, опір дифузії водяної пари).

Наша компанія вже багато років займається продажем підпокрівельних плівок за найкращими цінами!

Отримати безкоштовну консультацію, а також уточнити вартість підпокрівельних плівок можна зв’язавшись з нашими спеціалістами за телефоном +380979343402 або ж в онлайн режимі на сайті.

Поділитись: