Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Мінвата

При замовленні всього комплекту на дах діє додаткова система знижок!

ТоварЗображенняФормаТовщина, смКількість, м2 в уп.Ціна за уп.Ціна за м2
Ізовер
Ізовер профіminрулон512.2580 грн48 грн
Ізовер профіminрулон106.1580 грн95 грн
Ізовер профіminрулон154,88670 грн137 грн
Ізовер Скатна кровляskatnaплити107.14680 грн95 грн
Ізовер Скатна крівляskatnaплити514,2768048 грн
Ізовер КТ Спеціал01рулон520.74540 грн26 грн
*розрахунок здійснюється по загальній осьовій площі Детальше
Осьова площа
Загальна осьова площа будівлі визначається як сума осьових площ її поверхів.
  • Загальна осьова площа поверху визначається як площа фігури обмеженої осями зовнішніх стін будівлі.
  • Загальна осьова площа мансардного поверху, а також осьові площі відкритих терас, балконів, веранд, другого світла, отворів в перекриті для проходу сходових маршів, димоходів, тощо враховуються із коефіцієнтом "1" - тобто в повному обсязі.

Мінеральна вата – це досить популярний теплоізоляційний матеріал з відмінними експлуатаційними властивостями, що дозволяють використовувати його, як в умовах високих, так і низьких температур.

Мінеральна вата, в залежності від вихідної сировини, поділяється на: кам’яну, скляну і шлакову вату.

Мінеральна вата має відмінні теплоізоляційні властивості, високу стійкість до навантажень та вологості.

Вартість на мінвату – це одне з найбільш значущих питань для будь-якого будівництва. Ціна на матеріал залежить від якісних та кількісних показників, а також самого виробника.

Скловата виготовляється з розплаву природного піску або скла. Товщина волокон складає 5-15 мм, а їх довжина 15-50 мм. Такі розміри волокон надають цьому матеріалу особливу міцність і пружність. Максимальна експлуатаційна температура, яку витримують волокна скловати, дорівнює 450°C. Мінімальна -60°C. Головним недоліком скловати можна назвати високу крихкість і ламкість волокон. Небезпечно дихати повітрям, в якому містяться уламки волокон, які можуть привести до тривалого подразнення легенів. При роботі з цим матеріалом необхідно використовувати спецодяг з щільної тканини, рукавиці, респіратор і захисні окуляри.

Шлакова вата виготовляється з розплаву доменного шлаку. Товщина волокон шлаковати становить 4-12 мм, а довжина 16 мм. Максимальна температура експлуатації 300°C, що є самою найменшою серед усіх типів мінеральної вати. Ще один недолік шлакової вати – висока гігроскопічність. Це обмежує її використання в фасадах будівель і для теплоізоляції водопровідних труб.

Волокна шлакової вати, так само як і у скловати мають високу крихкість і ламкість.

Кам’яна вата виготовляється переважно з розплаву вивержених гірських порід. Товщина і довжина волокон приблизно така ж як і у шлаковати. Вироби з кам’яної вати можуть використовуватися в умовах високих температур, але тільки в тому випадку, якщо вони не будуть піддаватися деформації. Це пов’язано з тим, що волокна можуть витримувати температуру до 1000°C, а сполучні речовини випаровується вже при температурі 250°C. Завдяки відкритій пористій структурі волокон кам’яної вати, вона має властивість паропроникності. Волокна кам’яної вати не кілкі, що полегшує роботу з нею, в порівнянні зі скловатою або шлаковатою.

Досить часто, на будівельних ринках, саме кам’яну вату називають мінватою.

Звернувшись до спеціалістів компанії «ДеревоДім», Ви отримаєте не тільки високоякісний товар за доступною ціною, але й професійну консультацію наших фахівців та можливість доставки товару. Окрім цього, Ви зможете скористатися нашою програмою знижок для постійних покупців.

Поділитись: