Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Мінвата

При замовленні всього комплекту на дах діє додаткова система знижок!

ТоварЗображенняФормаТовщина, смКількість, м2 в уп.Ціна за уп.Ціна за м2
Ізовер
Ізовер профіminрулон512.2850 грн/уп
Ізовер профіminрулон106.1850 грн/уп
Ізовер профіminрулон154,881050 грн/уп
Ізовер Скатна кровляskatnaплити107.14Під замовлення
Ізовер Скатна крівляskatnaплити514,27Під замовлення
*розрахунок здійснюється по загальній осьовій площі Детальше
Осьова площа
Загальна осьова площа будівлі визначається як сума осьових площ її поверхів.
  • Загальна осьова площа поверху визначається як площа фігури обмеженої осями зовнішніх стін будівлі.
  • Загальна осьова площа мансардного поверху, а також осьові площі відкритих терас, балконів, веранд, другого світла, отворів в перекриті для проходу сходових маршів, димоходів, тощо враховуються із коефіцієнтом "1" - тобто в повному обсязі.

Мінеральна вата – це досить популярний теплоізоляційний матеріал з відмінними експлуатаційними властивостями, що дозволяють використовувати його, як в умовах високих, так і низьких температур.

Мінеральна вата, в залежності від вихідної сировини, поділяється на: кам’яну, скляну і шлакову вату.

Мінеральна вата має відмінні теплоізоляційні властивості, високу стійкість до навантажень та вологості.

Вартість на мінвату – це одне з найбільш значущих питань для будь-якого будівництва. Ціна на матеріал залежить від якісних та кількісних показників, а також самого виробника.

Скловата виготовляється з розплаву природного піску або скла. Товщина волокон складає 5-15 мм, а їх довжина 15-50 мм. Такі розміри волокон надають цьому матеріалу особливу міцність і пружність. Максимальна експлуатаційна температура, яку витримують волокна скловати, дорівнює 450°C. Мінімальна -60°C. Головним недоліком скловати можна назвати високу крихкість і ламкість волокон. Небезпечно дихати повітрям, в якому містяться уламки волокон, які можуть привести до тривалого подразнення легенів. При роботі з цим матеріалом необхідно використовувати спецодяг з щільної тканини, рукавиці, респіратор і захисні окуляри.

Шлакова вата виготовляється з розплаву доменного шлаку. Товщина волокон шлаковати становить 4-12 мм, а довжина 16 мм. Максимальна температура експлуатації 300°C, що є самою найменшою серед усіх типів мінеральної вати. Ще один недолік шлакової вати – висока гігроскопічність. Це обмежує її використання в фасадах будівель і для теплоізоляції водопровідних труб.

Волокна шлакової вати, так само як і у скловати мають високу крихкість і ламкість.

Кам’яна вата виготовляється переважно з розплаву вивержених гірських порід. Товщина і довжина волокон приблизно така ж як і у шлаковати. Вироби з кам’яної вати можуть використовуватися в умовах високих температур, але тільки в тому випадку, якщо вони не будуть піддаватися деформації. Це пов’язано з тим, що волокна можуть витримувати температуру до 1000°C, а сполучні речовини випаровується вже при температурі 250°C. Завдяки відкритій пористій структурі волокон кам’яної вати, вона має властивість паропроникності. Волокна кам’яної вати не кілкі, що полегшує роботу з нею, в порівнянні зі скловатою або шлаковатою.

Досить часто, на будівельних ринках, саме кам’яну вату називають мінватою.

Звернувшись до спеціалістів компанії «ДеревоДім», Ви отримаєте не тільки високоякісний товар за доступною ціною, але й професійну консультацію наших фахівців та можливість доставки товару. Окрім цього, Ви зможете скористатися нашою програмою знижок для постійних покупців.

Поділитись: