Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Ціни на будівельні суміші

Цемент Івано-Франківський IFCEM Портландцемент
М-400 25КГМ-500 25КГ
М-400 25КГМ-500 25КГ
72 грн 66 грн/шт80 грн 74 грн/шт
*розрахунок здійснюється по загальній осьовій площі Детальше
Осьова площа
Загальна осьова площа будівлі визначається як сума осьових площ її поверхів.
  • Загальна осьова площа поверху визначається як площа фігури обмеженої осями зовнішніх стін будівлі.
  • Загальна осьова площа мансардного поверху, а також осьові площі відкритих терас, балконів, веранд, другого світла, отворів в перекриті для проходу сходових маршів, димоходів, тощо враховуються із коефіцієнтом "1" - тобто в повному обсязі.

Сучасне будівництво досить складно уявити без використання будівельних сумішей. Адже, вони досить зручні в застосуванні. До їх складу входять домішки, що підсилюють їх властивості, а в роботі вони є практично безвідходними. Будівельні суміші широко застосовуються для внутрішніх робіт, обробки фасаду будівель, створення стяжок для вирівнювання підлог і для інших завдань. Одним з найбільш затребуваних на сьогодні серед усіх будівельних сумішей є саме цемент.

Цемент – це в’язкий мінеральний порошок, що при перемішуванні з водою перетворюється на суміш темно-сірого кольору і має здатність досить швидко тверднути на повітрі. Отримують такий порошок шляхом подрібнення клінкеру і подальшої добавкою до нього мінералів та гіпсу.

Відмінними властивостями цього будівельного матеріалу є:

  • стійкість до хімічних агресивних речовин та несприятливих кліматичних умов;
  • відмінна міцність матеріалу;
  • довговічність;
  • висока адгезія будівельного матеріалу.

Цемент, як і будь-який інший матеріал, розрізняється за своїми фізико-технічними характеристиками залежно від того, в яких умовах передбачається його експлуатація. Цемент маркується за двома критеріями: здатністю витримувати певні навантаження та процентним співвідношенням до загального обсягу цементу різних добавок

Особливою популярністю в сфері будівництва користується цемент М500 і цемент М400 марок міцності. В нашому інтернет магазині Ви можете придбати цемент за найкращою ціною, в тому числі і з доставкою. Його краще купувати в мішках. На них вказані характеристики матеріалу, рекомендації щодо застосування та дані про виробника. Також зверніть увагу на зовнішній вигляд цементу. Він повинен бути сірим, без жодних відтінків. Якщо взяти цемент в руку, то він повинен бути без всяких грудочок.

Щоб зробити замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, які із радістю Вас проконсультують зі всіх питань, що Вас цікавлять.

Поділитись: