Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Бітумна черепиця TEGOLA

При замовленні всього комплекту на дах діє додаткова система знижок!

НайменуванняФормаВага, 1м2/кгм2/упГарантія, роківЦіна, грн/м2
 Фінська бітумна черепица TECHNONICOL (червоний, коричневий, зелений)Компанія ДеревоДім8.4320 220
 Бітумна черепица TECHNONICOL SHINGLAS ОПТІМА (сірий, коричневий, зелений,червоний)Optima6.4310 190
TEGOLA ЛІНІЯ "TOP SHINGLE"
FUTORO (червоний, коричневий, зелений, сірий)Компанія ДеревоДім8.5350 295
SMALTO (червоний, коричневий, зелений, сірий)Компанія ДеревоДім8.5350 290
VINTAGE (червоний, коричневий, зелений, сірий)vin93.0550 285
*розрахунок здійснюється по загальній осьовій площі Детальше
Осьова площа
Загальна осьова площа будівлі визначається як сума осьових площ її поверхів.
  • Загальна осьова площа поверху визначається як площа фігури обмеженої осями зовнішніх стін будівлі.
  • Загальна осьова площа мансардного поверху, а також осьові площі відкритих терас, балконів, веранд, другого світла, отворів в перекриті для проходу сходових маршів, димоходів, тощо враховуються із коефіцієнтом "1" - тобто в повному обсязі.

Сучасний ринок пропонує велику різноманітність покрівельних матеріалів. Особливо популярним серед них є бітумна черепиця. І це зовсім не дивно, адже, це один з найбільш надійних та зручних у використанні матеріал. Головними його властивостями є м’якість, пластичність та гнучкість. 

Що ж стосується його основних переваг, то сюди можна віднести: довговічність, чудове поглинання шуму, водовідштовхувальні властивості, привабливий естетичний зовнішніх вигляд, герметичність, стійкість до механічних пошкоджень, широка гама кольорів, різноманіття форм, фактично не залишає відходів.

М’яка покрівля, зазвичай, використовується для будинків зі складною конфігурацією даху, котеджів, ресторанів, кафе, альтанок та інших будівель. Окрім цього, матеріал може використовуватися для реконструкції старої покрівлі.

На сучасному ринку, в основному присутня продукція на основі скловолокна. Воно являє собою синтетичне полотно, яке виходить в результаті плавки неорганічного скла, що складається з природніх матеріалів. В результаті виходить екологічно чистий матеріал з високими показниками зносостійкості. Другий компонент бітумної черепиці – це натуральна сировина, що має смолянисту структуру. Третім складовим елементом є мінеральна присипка. Вона використовується як захисний шар і надає черепиці відмінний зовнішній вигляд.

В процесі монтажних робіт, бітумна черепиця є досить зручним та практичним матеріалом. Але при цьому, важливо враховувати усі будівельні норми та правила. Бітумна черепиця – м’який покрівельний матеріал, тому для його кріплення потрібна спеціально підготовлена поверхня, щоб уникнути можливих прогинів та деформації. Найчастіше в якості матеріалу для основи використовується деревина.

Щоб покрівля прослужила стільки, скільки будинок, важливо при підборі черепиці враховувати конструкцію даху, умови, в яких буде експлуатуватися будинок.

Крім того, важливо чітко дотримуватися технології укладання матеріалу, застосовуючи виключно якісні комплектуючі та забезпечити якісну вентиляцію, яка позбавить дерев’яні елементи від зайвої вологи.

Періодично рекомендується проводити огляд покрівлі на предмет виявлення дефектів, що дозволить запобігти передчасному руйнуванню даху.

При правильному монтажі та регулярному догляді м’яка покрівля прослужить Вам досить довго.

Вартість бітумної черепиці часто є визначальним критерієм її вибору. Ціна м’якої покрівлі залежить від декількох факторів, а саме: виробника, кількості шарів матеріалу, його складу, якості та зовнішнього вигляду. У нас представлений величезний асортимент продукції в різноманітних формах та колірних рішеннях. Так, що підібрати покрівлю на свій смак зможе кожен. Також ціну бітумної черепиці Ви завжди можете уточнити в наших менеджерів.

Для того, щоб вибрати і купити якісну бітумну черепицю, потрібно звернути увагу на декілька важливих моментів. 

Віддавайте перевагу перевіреним виробникам, продукція яких виготовляєтся відповідно до встановлених стандартів, дізнайтеся основні переваги та недоліки найбільш популярних та затребуваних матеріалів.

Якщо Вам потрібно придбати бітумну черепицю, то зробити свій вибір Вам із радістю допоможуть спеціалісти компанії «ДеревоДім». Наші менеджери розрахують необхідну кількість матеріалу та забезпечать його оперативну доставку. Уся продукція відповідає прийнятим стандартам якості.

Бітумна черепиця від компанії «ДеревоДім» є надійним та безпечним матеріалом за доступною ціною!

Поділитись: