Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
Компанія ДеревоДім

Проектування
споруд із оциліндрованого брусу

235 виконаних проектів нашими спеціалістами

Scroll down
Замовити дзвінок

Що таке проект?

Проект - це комплект документів, що містить необхідну інформацію для здійснення будівельно-монтажних робіт і введення споруди в експлуатацію.

prj_08 prj_09

Види проектів

Ескізний проект Робочий проект

Ескізний проект – це основні архітектурні креслення, що містять загальні відомості про об’єкт: площу споруди, зовнішній вигляд фасадів, планування приміщень, кількість та висоту поверхів тощо.
Основне завдання ескізного проекту – створити модель майбутнього об'єкту.

Робочий проект — це детальний документ із кресленнями, що описують усі етапи будівництва, містять розрахунок інженерних систем, вузлів, навантажень тощо. Робочий проект формують під конкретну технологію будівництва (в нашому випадку – це оциліндрований брус).

ojects

Замовити проект

Переваги наявності проекту

Безпечність і надійність будівлі

Якісний результат

Економія коштів під час будівництва

ДеревоДім

Якість понад усе!

Етапи проектування

1

Формування технічного завдання на проектування

Технічне завдання (далі ТЗ) – вихідний документ для здійснення проектування, що включає перелік вимог і побажань замовника стосовно характеристик майбутньої споруди.
Для складання ТЗ, архітектор компанії «ДеревоДім» узгоджує з замовником наступні моменти: показати більше ↓

 • Функціональне призначення будівлі (житловий чи відпочинковий будинок, лазня, альтанка, заклад громадського харчування тощо);
 • Загальна площа майбутньої споруди;
 • Кількість і розміри приміщень, їхні функції;
 • Кількість поверхів, висоту кожного з них;
 • Діаметр стінового бруса;
 • Побажання замовника щодо особливостей планування будівлі (розміщення вікон, дверей, сходових маршів, опорних колон тощо);
 • Побажання стосовно зовнішнього вигляду споруди (кольорового рішення фасадів, конфігурації даху, типу декоративних огорож для терас і балконів тощо);
 • Тип і вартість комплектуючих матеріалів (покрівлі, вікон, дверей тощо).
2

Створення ескізного проекту будинку

У межах цього етапу здійснюється проектування будівлі та створення її 3-D моделі. Проміжні результати проектування обговорюємо з замовником і корегуємо до тих пір, поки проект повністю його не влаштує. показати більше ↓

Процес проектування будівлі передбачає наступні етапи:

 • Горизонтальне планування (плани поверхів зі схемою розміщення меблів і детальними розмірами);
 • Вертикальне планування (перерізи будівлі з вказаною висотою поверхів, вертикальним січенням міжповерхових і дахових перекриттів, розмірами вікон і дверей, висотою сходинок на сходовому марші тощо);
 • Створення 3Д - моделі;
  У межах цього етапу ми надсилаємо замовнику інтерактивну 3D-модель, яку можна запустити на комп’ютері чи телефоні та здійснити віртуальну прогулянку будівлею, оглянути її ззовні та зсередини.
 • Підготування пакету креслень
  Замовнику надсилаємо комплект креслень ескізного проекту в форматі PDF або JPEG.

Типовий ескізний проект від компанії «ДеревоДім» включає наступні креслення:

 1. Титульна сторінка;
 2. Загальні дані;
 3. Горизонтальне планування фундаментів;
 4. План першого поверху;
 5. План мансардного поверху;
 6. Перерізи;
 7. Фасади;
 8. План балок перекриття;
 9. План кроквяної системи;
 10. План даху;
 11. Ескізна візуалізація (8-12 ракурсів).

Важливо! Типовий ескізний проект включає горизонтальне планування фундаментів, а також загальні рекомендації щодо їх влаштування. Щоби здійснити вертикальне проектування фундаментів, потрібні дані геологічних та геодезичних вишукувань із майданчика майбутньої забудови, а також залучення кваліфікованого інженера для здійснення розрахунків. Такий комплект послуг не входить у вартість розробки ескізного проекту.

eskiz
3

Формування кошторисної документації

Після затвердження проекту, наш архітектор складає детальну специфікацію та формує кошторис на будівництво. У межах цього етапу ми обговорюємо з замовником типи і вартість комплектуючих матеріалів, перелік робіт, терміни початку та завершення будівництва.

Цікавить вартість?

Замовити дзвінок

При замовленні послуги Будівництво, проектування безкоштовне

Залишилися питання?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Замовити дзвінок

Інші послуги

Реставрація

Реставрація

споруд із оциліндрованого брусу

Детальніше
Будівництво

Будівництво

споруд із оциліндрованого брусу

Детальніше
Дизайн

Дизайн

інтер'єрів і ландшафтний дизайн

Детальніше

Проектування

Проектування будинку або будь-якої іншої споруди з оциліндрованого брусу є первинним етапом, значущість якого визначається дуже важливим завданням: як оптимальним чином втілити бажання замовника, відштовхуючись від наявної території, матеріалів і, звичайно ж, бюджету. Деревина - це саме той матеріал, який має оптимальну ціну, без проблем поєднується з іншими елементами і дозволяє проявити креативність.

Оптимальні матеріали і додаткові споруди

Якщо у Вас є бажання купити проект будинку з оциліндрованого брусу, то спершу потрібно узгодити деревину і потенційну наявність інших споруд - лазні, гаража, альтанок, господарських будівель тощо. Стосовно будівельного матеріалу, компанія "ДеревоДім" використовує сосновий брус природної вологості, як найякісніший. А купити проект будинку під ключ можна і з огляду на, наприклад, прилеглий гараж, лазню з мансардою і навіть критий перехід через засклену терасу - проектувальники готові майстерно втілити в життя найсміливіші ідеї!

Все це гарантує неповторний комфорт завдяки розумному використанню простору. Не варто турбуватися також і про тепло- і шумоізоляцію, а також циркуляцію повітря.

Проектування встановлення інженерних систем

При бажанні замовити проект будинку з оциліндрованого брусу, клієнти іноді турбуються про пожежобезпеку споруди. Поспішаємо запевнити, що при належному професіоналізмі ризик загоряння не перевищує аналогічний в споруд з інших будівельних матеріалів. Для цього при проектуванні увага зосереджується на:

 • Системі опалення (водяній, електричній, лазерній)
 • Монтуванні електропроводки
 • Внутрішній і зовнішній обробці деревини антипіренами - засобами, що запобігають загорянню.

Крім питань безпеки, зосередитися варто і на виборі фундаменту, відштовхуючись від масштабів проекту будинку зі зрубу, який хочеться купити. Рекомендується розглянути стрічковий тип фундаменту (або ж стовпчастий) для основних споруд, а для додаткових будівель (наприклад, господарських) - можна комбінувати.

Фахівці компанії "ДеревоДім" не забувають і про якісне утеплення стін, вікон і дверей, даху. Передбачити також потрібно і проведення різноманітних сервісних робіт в майбутньому.

Естетика і презентабельність при проектуванні будинків з дерева

Серйозність проектування зростає, якщо це великі комерційні проекти: наприклад готельний комплекс або ресторан. Оптимальне розміщення кімнат, грамотна побудова світла, розстановка альтанок, терас і ландшафтний дизайн повинні бути на найвищому рівні. Проект може включати численні лавки, столи і навіть гойдалки. Планування також торкнеться пішохідних доріжок і автомобільних під'їздів.

Але і в разі "приватного" замовлення, купити проект дерев'яного будинку з бруса можна з огляду на вищезгадані нюанси. Таким чином ділянка буде виглядати презентабельно і автентично, розкриваючи почуття стилю і оригінальність смаку господарів.

Чудова новина для тих, хто хоче купити проект будинку і кого, звісно, цікавить ціна: компанія "ДеревоДім" пропонує послуги з проектування безкоштовно при замовленні у нас будівництва. Це поширюється на всі типи споруд, чи то котеджі, альтанки чи лазні. Ви можете ознайомитись з типовими проектами і результатами готових замовлень, але наші фахівці будуть раді можливості працювати з індивідуальним підходом для втілення творчих ідей і особливих побажань.