Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Комплект дерев’яний садовий стіл та квадратні стільці №1-10

Foto1

Foto2

Foto3

Дерев’яні садові меблі – це сучасний тренд в проектуванні  простору будь-якого заміського будинку. Це не тільки відмінне доповнення до дизайну присадибної ділянки, але й спосіб створити комфортні умови для відпочинку на свіжому повітрі.

Вони відмінно поєднуються з  іншими декоративними елементами, і можуть бути як самостійною частиною садового ландшафту, так і доповненням до основної споруди.

Садові меблі з натурального дерева дарують неймовірні відчуття затишку та тепла. Презентабельні, вишукані, розкішні дерев’яні вироби завжди актуальні. А різноманітність моделей  дозволить обставити садову ділянку, виходячи зі смаків всієї родини.

Представлені,  до вашої уваги, фото садових виробів виготовлені з природньої деревини – сосни. Набір розрахований для відпочинку 2 осіб. Він поміститься навіть на невеликій терасі. Стіл – квадратної форми, розміром 75*75 см. В комплект також входить два квадратні стільці.

Завдяки такому комплекту відпочинок з сім’єю або друзями на свіжому повітрі стане кращим завершенням робочого дня або тижня.

Садові вироби від компанії «ДеревоДім» допоможуть зробити Ваш сад наповненим, красивим та практичним. Якщо ж Вам необхідно придбати меблі за вашими розмірами, ескізами, то достатньо зв’язатися з нашими спеціалістами.

 

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)