Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали 097) 934 34 02        Будівництво (067) 21 000 55
банер

Зведене кафе зі зрубу №2

Затишне кафе з бруса, що на Львівщині, привніс особливий настрій в бізнес-проект нашого замовника. Являє собою досить цікаву споруду з дерева, що привертає увагу своєю універсальністю та оригінальністю.

Такий об’єкт ідеально доповнить готель або базу відпочинку. Разом з тим, досить швидко та недорого збирається  та встановлюється на ділянці замовника.

А одразу ж після мотажу та опоряджувальних робіт придатний до експлуатації. Значною перевагою є те, що це повністю закритий об’єкт, який можна використовувати не тільки влітку, а й цілий рік для організації святкових заходів.

Така комерційна споруда однозначно буде економічно вигідною.  Будівництво дерев’яного кафе обійдеться значно дешевше в порівнянні з будівництвом з будь-якого іншого матеріалу.

Тобто, при мінімальному фінансовому вкладенні, Ви отримаєте чудову комерційну будову, яка окупиться в найближчі терміни.

Тож, якщо Вас цікавить перспектива відкриття ресторану чи кафе, то рекомендуємо наші проекти з оцииліндрованого брусу, які повністю відповідають таким вподобанням сучасної людини як екологічний матеріал, комфорт та сучасні технології.

Замовити дерев’яне будівництво можна на сайті компанії або ж, звернувшись до онлайн консультанта.

foto1
Поділитись:
Сподобався реалізований проект? Оцініть його -

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)