Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Кафе зі зрубу №1-8

 

0

1

2

20
foto1

Затишне кафе з бруса, що на Львівщині, привніс особливий настрій в бізнес-проект нашого замовника. Являє собою досить цікаву споруду з дерева, що привертає увагу своєю універсальністю та оригінальністю.

Такий об’єкт ідеально доповнить готель або базу відпочинку. Разом з тим, досить швидко та недорого збирається  та встановлюється на ділянці замовника.

А одразу ж після мотажу та опоряджувальних робіт придатний до експлуатації. Значною перевагою є те, що це повністю закритий об’єкт, який можна використовувати не тільки влітку, а й цілий рік для організації святкових заходів.

Така комерційна споруда однозначно буде економічно вигідною.  Будівництво дерев’яного кафе обійдеться значно дешевше в порівнянні з будівництвом з будь-якого іншого матеріалу.

Тобто, при мінімальному фінансовому вкладенні, Ви отримаєте чудову комерційну будову, яка окупиться в найближчі терміни.

Тож, якщо Вас цікавить перспектива відкриття ресторану чи кафе, то рекомендуємо наші проекти з оцииліндрованого брусу, які повністю відповідають таким вподобанням сучасної людини як екологічний матеріал, комфорт та сучасні технології.

Замовити дерев’яне будівництво можна на сайті компанії або ж, звернувшись до онлайн консультанта.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)