Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Дерев’яне кафе «Гуцульщина»

Компанія ДеревоДімКомпанія ДеревоДімКомпанія ДеревоДімКомпанія ДеревоДімКомпанія ДеревоДімКомпанія ДеревоДім

Якщо раптом ви здолаєте довгий шлях і будете проїжджати через Тернопіль чи просто забажаєте втекти від шаленого ритму міського життя, обов’язково завітайте в “Гуцульщину”. У цьому затишному місці, де поєдналося давнє й сучасне, можна відновити власні сили та відпочити від щоденних турбот. “Гуцульщина” вражає красою та величчю дерева. Складне архітектурне рішення, оригінальний і неповторний вигляд вдало вирізняють кафе з-поміж інших закладів. Саме тому, ми пишаємося, що нам випала нагода втілити в життя такий цікавий задум, який сміливо можна назвати родзинкою нашого міста!

В дизайні екстер’єру нам вдалося поєднати дві стихії – камінь і дерево, що допомогло в повній мірі відтворити ідею гуцульської садиби.

Кафе передає справжній колорит української оселі, дозволяє зануритися в атмосферу національних традицій і скуштувати страви зі смаком дитинства. Тут можна розслабитися, звільнити свій розум від зайвих думок за чашечкою кави, приємно провести час у гучній компанії друзів чи в тісному сімейному колі за задушевними розмовами.

У закладі просторі світлі зали, виконані в стриманому стилі, який не обтяжують зайві деталі. Окраса інтер’єру – масивні дерев’яні меблі, що вдало поєднуються зі стінами зрубу. Кожного відвідувача зустрічає казковий камін, в якому так милозвучно потріскують дрова. Ці магічні звуки сповнюють кафе теплом і домашнім затишком.

Природні властивості деревини забезпечують у “Гуцульщині” унікальну атмосферу, а теплі кольори та приємна текстура соснового бруса милують око, дарують відчуття душевного спокою та цілковитої гармонії з природою.

Кафе передає справжній колорит української оселі, дозволяє зануритися в атмосферу національних традицій і скуштувати страви зі смаком дитинства.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)