Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Дерев’яний гараж №1-4

Гараж з дерева

 

Гараж з брусу
Дерев'яний гараж

Компанія «ДеревоДім» має багаторічний досвід з будівництва дерев’яних будинків, котеджів та малих архітектурних форм, а тому ми зможемо запропонувати вам справді якісний та надійний дерев’яний гараж з оциліндрованого брусу.

Деревина є природним полімером, а тому на відміну від цегли та інших будівельних матеріалів не набирає капілярної вологості. В холодну осінню пору стіни дерев’яного гаража не натягуватимуть вологи, на них не утворюватиметься конденсат. Теплопровідність дерев’яних стін майже у п’ять разів нижча за теплопровідність цегли, а тому стіни дерев’яного гаража, збудованого з оциліндрованого брусу діаметром 200 мм, не поступатимуться цегляним поштукатуреним стінам товщиною 450-550 мм. Окрім всього вище переліченого, дерев’яна конструкція “дихає” – забезпечуючи природну вентиляцію приміщення гаража.

Стіни дерев’яного гаража покриваються антисептиками, та атмосферостійкими лаками, що надійно захищають деревину від вологи, прямих сонячних променів, цвілі та різноманітних шкідників.

Дерев’яний гараж, збудований спеціалістами компанії «ДеревоДім» не лише стане домівкою для вашого авто, але й додасть стильності та привабливості вашому двору.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)