Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали 097) 934 34 02        Будівництво (067) 21 000 55
банер

Дерев’яний гараж №1

Компанія «ДеревоДім» має багаторічний досвід з будівництва дерев’яних будинків, котеджів та малих архітектурних форм, а тому ми зможемо запропонувати вам справді якісний та надійний дерев’яний гараж з оциліндрованого брусу.

Гараж з дерева

Деревина є природним полімером, а тому на відміну від цегли та інших будівельних матеріалів не набирає капілярної вологості. В холодну осінню пору стіни дерев’яного гаража не натягуватимуть вологи, на них не утворюватиметься конденсат. Теплопровідність дерев’яних стін майже у п’ять разів нижча за теплопровідність цегли, а тому стіни дерев’яного гаража, збудованого з оциліндрованого брусу діаметром 200 мм, не поступатимуться цегляним поштукатуреним стінам товщиною 450-550 мм. Окрім всього вище переліченого, дерев’яна конструкція “дихає” – забезпечуючи природну вентиляцію приміщення гаража.

Гараж з брусу

Стіни дерев’яного гаража покриваються антисептиками, та атмосферостійкими лаками, що надійно захищають деревину від вологи, прямих сонячних променів, цвілі та різноманітних шкідників.

Дерев'яний гараж

Дерев’яний гараж, збудований спеціалістами компанії «ДеревоДім» не лише стане домівкою для вашого авто, але й додасть стильності та привабливості вашому двору.

Поділитись:
Сподобався реалізований проект? Оцініть його -

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)