UARU
(097) 934 34 02
Пиломатеріали
(067) 21 000 55
Будівництво
банер

Дерев’яний готель

Хто з нас не прагне опинитися на лоні природи, прокидатися під щебет птахів, щодня прогулюватися мальовничим лісом і просто насолоджуватися кожною миттю життя? Здійснити свою мрію можна завітавши в чудовий відпочинковий комплекс, який ми збудували неподалік Кременця.

Нашим фахівцям вдалося створити стильний сучасний заклад з унікальним зовнішнім виглядом і всіма необхідними умовами для комфортного відпочинку гостей. Для цього було застосовано цілий ряд складних архітектурних рішень, що допомогли досягти поставленої мети.

На першому поверсі розміщений відпочинковий комплекс з басейном і двома лазнями, на другому – п’ять затишних номерів із виглядом на сосновий ліс. Готель зі всіх сторін оточений просторою терасою, де можна приємно провести час на свіжому повітрі й насолоджуватися красою тамтешніх околиць. Конструкція не лише доповнює оригінальний вигляд закладу, а й надійно захищає стіни зрубу від атмосферних впливів. Родзинкою фасаду стали масивні колони й консолі, що надали споруді особливого шарму та величі.

Природні властивості деревини наповнять вас новими силами й життєвою енергією, а дні, проведені у відпочинковому комплексі, подарують лише приємні враження та незабутні спогади.

Готельний комплекс з бруса стане вигідним варіантом для вкладення капіталу, адже зводиться швидко, не вимагає дорогих оздоблювальних робіт і придатний для експлуатації одразу після будівництва.

hotel-v-smt-smyha-10
Готель із бруса
Дерев'яний готель
Відпочинковий комплекс із бруса
Дерев'яний готель
Дерев'яні альтанки
Альтанки з дерева
Дерев'яний готель
Готель із бруса
Готельно-ресторанний комплекс із бруса
Дерев'яні альтанки
Дерев'яні альтанки
Відпочинковий комплекс зі зрубу
Дерев'яний готель

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)