Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Житловий будинок №2-4

Компанія ДеревоДім
Компанія ДеревоДім
Компанія ДеревоДім
Компанія ДеревоДім
Компанія ДеревоДім
Більшість із нас уявляє зруб у звичних природних кольорах, властивих деревині. Справді, класичний дизайн дерев’яного будинку – найпопулярніший і подобається практично кожному. Проте з цієї причини існує хибна думка, що в домі з бруса суттєво обмежені можливості стосовно оформлення екстер’єру та інтер’єру.
Коли мова йде про дерев’яний будинок, в уяві постає скромна хатинка, яка швидше нагадує дачу чи лазню, але аж ніяк не розкішний сучасний котедж для постійного проживання.
 Ми черговий раз довели, що це твердження – не більше, ніж один із поширених міфів. Насправді дерево – універсальний матеріал, який дає величезний простір для втілення найсміливіших дизайнерських рішень. Брус не тільки ефектно виглядає в різних кольорах, а й чудово поєднується з різними матеріалами.
Сучасні технології та новинки в сфері дерев’яного домобудівництва дозволяють оформити екстер’єр й інтер’єр зрубу на будь-який смак. Реалізований нами проект зайвий раз доводить це.
 Якщо Ви з тих людей, яким до вподоби нестандартні рішення, тоді дім із оциліндрованого бруса в модерному стилі – саме для Вас!
 На фото – розкішний одноповерховий котедж із мансардою, реалізований із незначними змінами згідно проекту 1-9 на нашому сайті. Незвичайним рішенням в оформленні оселі став вибір лакофарбового покриття. Довершеного естетичного вигляду споруді додала гра на контрасті – завдяки вдало підібраному кольору герметика, дверей і віконних рам, дім отримав дуже оригінальний та ефектний зовнішній вигляд.
Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)