UARU
(097) 934 34 02
Пиломатеріали
(067) 21 000 55
Будівництво
банер

Житловий будинок №14

Більшість із нас уявляє зруб у звичних природних кольорах, властивих деревині. Справді, класичний дизайн дерев’яного будинку – найпопулярніший і подобається практично кожному. Проте з цієї причини існує хибна думка, що в домі з бруса суттєво обмежені можливості стосовно оформлення екстер’єру та інтер’єру.
Коли мова йде про дерев’яний будинок, в уяві постає скромна хатинка, яка швидше нагадує дачу чи лазню, але аж ніяк не розкішний сучасний котедж для постійного проживання.
Ми черговий раз довели, що це твердження – не більше, ніж один із поширених міфів. Насправді дерево – універсальний матеріал, який дає величезний простір для втілення найсміливіших дизайнерських рішень. Брус не тільки ефектно виглядає в різних кольорах, а й чудово поєднується з різними матеріалами.
Сучасні технології та новинки в сфері дерев’яного домобудівництва дозволяють оформити екстер’єр й інтер’єр зрубу на будь-який смак. Реалізований нами проект зайвий раз доводить це.
Якщо Ви з тих людей, яким до вподоби нестандартні рішення, тоді дім із оциліндрованого бруса в модерному стилі – саме для Вас!
На фото – розкішний одноповерховий котедж із мансардою. Незвичайним рішенням в оформленні оселі став вибір лакофарбового покриття. Довершеного естетичного вигляду споруді додала гра на контрасті – завдяки вдало підібраному кольору герметика, дверей і віконних рам, дім отримав дуже оригінальний та ефектний зовнішній вигляд.

Бажаєте дізнатися деталі?

Наші менеджери дадуть Вам відповідь до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)