Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Будинок з дерева і каменю №2-3

Дерев'яний будинок
Будинок з брусу
Дерев'яний будинок з оциліндрованого брусу
Будинок з дерева
Будинок з оциліндрованої колоди
Дерев'яний будинок
Будинок з брусу

Дерево і камінь – природні матеріали, які чудово поєднуються між собою. Вишукана краса дерев’яного брусу та монументальна велич дикого каменю нікого не залишать байдужими. Житло із цих матеріалів будували здавна. Перший поверх викладали з каміння і використовували для господарських потреб, а верхній – для відпочинку господарів.

Актуальними такі комбіновані будиночки залишаються і нині. Вони мають прекрасний естетичний вигляд.

Дизайн, збудованого нами будиночка, досить простий та лаконічний, але завдяки вдалій комбінації матеріалів виглядає цікаво. Проект розроблявся та створювався для молодої сім’ї: скромний – зовні, просторий та світлий – всередині.

Цокольний поверх з каменю забезпечує міцність, довговічність будинку, пожежну безпеку, захист від вологи. До того ж, кам’яні елементи надають солідного зовнішнього вигляду оселі. А виступаючий еркер із каменю переносить нас в епоху середньовіччя.

Дерев’яна конструкція піднята на висоту другого поверху на три метри. Завдяки цьому дерево захищене від вологи та грунтових шкідників.

Проекти будинків, комбінованих з каменю й дерева, дають можливість їх мешканцям жити влітку в прохолоді, а взимку – в теплі.

Будинки, збудовані таким способом – практичні, безпечні і прості в експлуатації.

Якщо бажаєте звести собі таке помешкання, наші спеціалісти з радістю допоможуть реалізовувати будь – які  дизайнерські рішення та ідеї.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)