Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Будинок з брусу для відпочинку №1-2

 

Дерев'яний будинок
Будинок з брусу
Дерев'яний будинок з оциліндрованого брусу
Інтер'єр дерев'яного будинку
Інтер'єр дерев'яного будинку
Інтер'єр дерев'яного будинку

Пропонуємо Вашій увазі компактний дерев’яний будинок з оциліндрованого брусу. Така будівля стане хорошим варіантом для відпочинку та постійного проживання маленької сім’ї чи пари похилого віку. Вартість такого будинку не буде перевищувати вартості однокімнатної квартири.

Будинок знаходиться в с. Петриків під Тернополем. З вікон відкривається чудовий вигляд на озеро.

Загальна осьова площа становить 50 кв.м2. Висота першого поверху – 2,4 м. Другий поверх – мансардний. Зовнішній фасад будинку виконано в кольорі натуральної сосни. Легкості будинку надають великі панорамні вікна.

Дах вкрито металочерепицею.

Спочатку планувалося зведення відкритої тераси, проте в процесі будівництва, з метою збільшення житлової площі, було прийнято рішення засклити її та перетворити на веранду.

Оселя хоч і невеличка, проте вміщує в собі всі зони житлового будинку.

Планування передбачає наявність на першому поверсі:  веранди, вітальні зі сходовим маршем, невеликої кухонної зони та повноцінного санвузла.

На мансардному поверсі розміщуються дві спальні та гардеробна. Оскільки будинок маленький, то планування в ньому максимально функціональне: так спальні обладнані відсувними дверима, що дозволяє збільшити простір для розстановки меблів. В коридорі передбачено невелике місце для гардеробної. Ви здивуєтесь, але в цьому будиночку без проблем одночасно можуть ночувати шестеро людей.

Перевагою такого житла є суттєва  економія на енергоносіях. Звести таку будівлю «під ключ»   можна всього за шість місяців.

Такий будиночок потішить замовника співвідношенням якості та ціни та стане ідеальним місцем для відпочинку чи проживання.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)