Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Будинок для відпочинку №3-3

Foto1

Foto2

Foto4

Foto 3

Foto4

Foto2

Foto1

Foto7

Foto6

 Представлений відпочинковий будиночок було зведено відповідно до проекту 1-11 на нашому сайті із певними змінами за бажанням замовника. Розташований в передмісті серед мальовничих лісових пейзажів. Спеціалісти компанії «Дерево Дім» в процесі будівництва керувалися вподобаннями замовника. З однієї сторони потрібно було створити сімейне гніздечко для відпочинку, де будуть збиратися всі близькі та друзі на сімейні свята; а з іншої – цілком самодостатній функціональний комплекс із гаражними блоками, альтанкою, спортзалом та автономною системою опалення. Відпочинковий комплекс планувався максимально невисоким та компактним.

Архітектура комплексу класична. Дахрозлогий. Тераса дає можливість проводити більше часу на свіжому повітрі та насолоджуватися природою. Також захищає фасад від вигорання.

Згідно проекту, планувалося зведення відкритої альтанки, проте в ході будівництва було вирішено зробити її всесезонною та засклити.

Основний фасад будинку чотирьохфронтовий. З тильної сторони – вікна панорамні з чудовим видом на сад. Фасад виконано в природніх дерев’яних кольорах. Цоколь обкладено диким каменем.

Над інтер’єром будинку працювали дизайнери, які все продумали до дрібниць, починаючи від кольору стін і закінчуючи підбіркою авторських меблів.

Оригінальним архітектурним рішенням, яке надає будинку простору та вишуканості, стало «друге світло», – приміщення без стельових перекритів між поверхами.

Окрасою інтер’єру будинку є камін. Він надає особливої естетичної привабливості гостьовій кімнаті. Крім цього, камін можна використовувати як додаткове джерело опалення.

На першому поверсі розташовані приміщення «денної зони»: кухня – студія з каміном, прихожа.

Другий поверх – «нічна зона», тут розміщується спальня.

У цокольному поверсі розташований спортзал та технічні приміщення.

Система опалення – газовий котел в поєднанні з теплою підлогою.

Такий будиночок можна використовувати для тимчасового проживання, для прийому гостей або як дачу. В ньому приємно та комфортно відпочивати.

Замовити будівництво такого відпочинкового комплексу можна звернувшись до компанії «Дерево Дім» за тел. (067) 21 000 55.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)