Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Лазня з бруса №3-6

Foto1
foto2
foto3
01
02
Foto4
Foto5
F1
F2
F3

Ця лазні, що збудована на Київщині являє собою класичний варіант, який багато хто вибирає, так як лазня зі зрубу буде красиво виглядати на будь-якій земельній ділянці.

Затишна та компактна лазня, реалізована згідно проекту 2-15, що на нашому сайті, передбачає цілорічне використання для відпочинку та оздоровлення. Внутрішнє планування не передбачає нічого зайвого. Перший поверх передбачає зону загального користування: парна та відпочинкова кімната, коридор, санвузол. Другий поверх – спальня кімната.

Така лазня з оциліндрованого брусу успішно послужить як для особистого використання, так і в якості комерційного об’єкту. Однозначно можна сказати, що така споруда точно не буде знати нестачі бажаючих гарненько попаритись та оздоровитися. Її легко можна встановити на невелику земельну ділянку.

Простора літня тераса заслуговує на окрему увагу, так як це улюблене місце відпочинку для любителів банного відпочинку після парних процедур. Тут можна з легкістю насолодитися свіжим повітрям.

Тож н втрачайте можливості передбачити для себе та своєї сім’ї джерело міцного здоров’я та гарного настрою.

Замовляйте будівництво красивої та затишної лазні в спеціалістів компанії «ДеревоДім». І в найкоротші терміни наші фахівці встановлять на Вашій ділянці чудову дерев’яну лазню, яка буде радувати Вас та Вашу сім’ю довгі роки.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)