Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Лазня зі зрубу 1-8

F4

Чарівний двоповерховий заміський зруб з компактною терасою – хіба хтось із нас не мріє про таке? Проект втілює всі переваги життя містом,в єдності з природою.

Стильний заміський зруб дозволить сховатися господарям від міської суєти і відчути справжній прилив сил для нових досягнень.

Реалізований зруб відрізняється цікавим фасадом з просторою літньою терасою, де можна насолоджуватися свіжим повітрям і гарною погодою.

Тут можна розмістити дерев’яний стіл зі стільцями, зручні крісла або м’які диванчики і відпочивати разом з сім’єю або друзями в будь-який час року на свіжому повітрі.

Нам вдалося настільки раціонально спланувати внутрішні кімнати будиночка, що він став оптимальним вибором як для постійного проживання за містом, так і відпочинку.

На першому поверсі спроектована зона «загального користування». На другому поверсі передбачено приміщення для особистого відпочинку господарів.

Таким чином, котедж з оциліндрованих колод – це втілення комфорту і затишку, що вигідно можна замовити за доступними цінами.

Будівельна компанія «ДеревоДім» зможе побудувати для Вас котедж зі зрубу під замовлення як за типовим, так і індивідуальним проектом.

Ми пропонуємо будівництво як в «Базовій» комплектації, так і в комплектації «під ключ». Вартість «під ключ» формується в залежності від вибору замовником комплектуючих матеріалів.

Індивідуальний підхід до кожного замовника дає відмінну можливість вибрати оптимальні комплектуючі до кожного дерев’яного будинку, спланувати бажаний бюджет будівництва та завершити його в повній готовності до моменту заселення.

 

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)