Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Галерея проектів лазень із дерева компанії «ДеревоДім»

ГАЛЕРЕЯ ПРОЕКТІВ ЛАЗЕНЬ

Відпочинок та оздоровлення

Дерев'яна лазня (чи баня) - це місце, де люди з великим задоволенням можуть і оздоровитись, і чудово провести час. Відвідування лазні є доброю старою традицією. Не секрет, що якісна лазня може бути виготовлена ​​тільки з деревини, незважаючи на те, що сьогодні існує багато інших матеріалів.

Тепер стає все більш поширеним будівництво як дерев'яних бань, так і дерев'яних будинків. Як видно на фото з нашої галереї, баня з дерева чудово вписується в будь-яку стилістику, а її елегантний вигляд запевняє у комфорті та затишку.

Переваги лазні з дерева

Є багато переваг дерев’яної бані над бетонною чи цегляною. Це не тільки данина традиціям, але й турбота про вашу сім'ю та друзів. Усі відвідувачі оцінять позитивний вплив проведення часу в лазні, завдяки наступним її властивостям:

  • Ліс - найкращий лікар. Цілющі властивості деревини надають унікальний запах у всіх приміщеннях і створюють чарівну атмосферу із природним кондиціонуванням. Автентичні кольори й текстура деревини позитивно впливають на нервову систему, раз за разом милуючи око.
  • Деревина - хороший провідник повітря і вологи. Будинки зі зрубу будуть мати хорошу циркуляцію повітря, яка особливо необхідна для умов високої вологості. Дерево “дихає”, здійснюючи теплообмін між будинком і навколишнім середовищем, що забезпечує оптимальний баланс повітря і вологи.
  • Дерево зберігає тепло. На відміну від цегляного аналога цей матеріал зберігає набагато більше тепла. Лазня, зведена компанією “ДеревоДім”, дозволяє заощадити кошти на додатковому теплі.
  • Простота монтажу. Дерев'яна лазня зводиться швидко і не потребує додаткової роботи з нею.
  • Бані з дерева мають чудовий вигляд і прекрасні самі по собі, як видно на фото. Такій будівлі не потрібні додаткові роботи, пов'язані з обробкою поверхні. Ви також можете взяти участь у будівельному процесі та стати дизайнером своєї чудової лазні.
  • Екологічно чисті матеріали, які обробляються необхідними засобами для довговічності та стійкості.

Опції щодо розташування

Наявні фото бань з дерева демонструють різноплановість розташування лазні з оциліндрованого брусу. Вона чудово дивиться як самостійна архітектурна споруда і запросто може стати окрасою прилеглої території. Інколи ж лазня може виступати у якості прибудови до дерев’яного будинку, або ж з’єднуватися з ним через криту альтанку-перехід. Також у самої лазні може бути прибудова, для прикладу, гараж чи будівля господарського призначення. Для цього варіанту варто продумати відповідне освітлення, прокладення під’їздів тощо.

Особливості конструкції

Класичний варіант лазні передбачає наявність щонайменше трьох зон: парної, душової та зони для відпочинку. Наші проекти також враховують наявність санвузла, якщо лазня не з’єднана з житловими будівлями.

Фотографії у портфоліо проектів компанії “ДеревоДім” демонструють, що дерев'яні бані можуть мати і багатофункціональне призначення. Яскравим прикладом цього є лазні з терасою - у теплу пору року це стане улюбленим місцем відпочинку після відвідування парної.

На фото часто зустрічається баня з бруса у декілька поверхів. Другий поверх можна зробити розширеною комфортнішою зоною відпочинку або спланувати там, для прикладу, більярдну чи фітнес-кімнату. Для економії коштів та оптимального використання простору фахівці компанії “ДеревоДім” рекомендують другий поверх робити мансардним, з варіантом відкритої веранди зовні.

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)