Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Шестигранна альтанка з брусу №3-1

Садова альтанка з оциліндрованого брусу
Шестикутна дерев'яна альтанка
Шестикутна дерев'яна альтанка
Дерев'яна альтанка

Альтанка – просто незамінний елемент для кожного заміського будинку. Вона вдало доповнить прибудинкову територію, додасть екстер’єру затишку та естетичної завершеності. Така конструкція стане зоною відпочинку, де можна з комфортом провести час на свіжому повітрі, як у спекотну, так і в дощову пору.

На фото – шестикутна альтанка відкритого типу, виготовлена з бруса діаметром 200 мм згідно проекту 3-2 на нашому сайті. Порівняно зі звичайною прямокутною, вона компактна й водночас містка, має значно оригінальніший вигляд, а її зручна форма дозволяє вигідно економити простір подвір’я.

Конструкція прикрашена декоративними дранками, кожен елемент яких попередньо просушений, додатково пошліфований, а грані пофрезеровані.

Для покрівлі вирішили використати бітумну черепицю. Оскільки ми мали справу зі складним дахом, такий матеріал допоміг акуратніше обіграти всі його вигини і, порівняно з металочерепицею, дозволив вдвічі скоротити кількість відходів.

Зважаючи на те, що на момент спорудження альтанки в замовника був повністю облаштований ландшафт, усі підготовчі роботи (зарізку елементів, їх шліфування та лакування) виконували на території нашої компанії. Збірка конструктора на подвір’ї замовника тривала всього 2 дні.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)