Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали 097) 934 34 02        Будівництво (067) 21 000 55
банер

Шестигранна альтанка з брусу №7

Альтанка – просто незамінний елемент для кожного заміського будинку. Вона вдало доповнить прибудинкову територію, додасть екстер’єру затишку та естетичної завершеності. Така конструкція стане зоною відпочинку, де можна з комфортом провести час на свіжому повітрі, як у спекотну, так і в дощову пору.

На фото – шестикутна альтанка відкритого типу, виготовлена з бруса діаметром 200 мм. Порівняно зі звичайною прямокутною, вона компактна й водночас містка, має значно оригінальніший вигляд, а її зручна форма дозволяє вигідно економити простір подвір’я.

Конструкція прикрашена декоративними дранками, кожен елемент яких попередньо просушений, додатково пошліфований, а грані пофрезеровані.

Для покрівлі вирішили використати бітумну черепицю. Оскільки ми мали справу зі складним дахом, такий матеріал допоміг акуратніше обіграти всі його вигини і, порівняно з металочерепицею, дозволив вдвічі скоротити кількість відходів.

Зважаючи на те, що на момент спорудження альтанки в замовника був повністю облаштований ландшафт, усі підготовчі роботи (зарізку елементів, їх шліфування та лакування) виконували на території нашої компанії. Збірка конструктора на подвір’ї замовника тривала всього 2 дні.

Садова альтанка з оциліндрованого брусуШестикутна дерев'яна альтанкаШестикутна дерев'яна альтанкаДерев'яна альтанка

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)