UARU
(097) 934 34 02
Пиломатеріали
(067) 21 000 55
Будівництво
банер

Шестигранна альтанка з брусу №7

Альтанка – просто незамінний елемент для кожного заміського будинку. Вона вдало доповнить прибудинкову територію, додасть екстер’єру затишку та естетичної завершеності. Така конструкція стане зоною відпочинку, де можна з комфортом провести час на свіжому повітрі, як у спекотну, так і в дощову пору.

Шестикутна дерев'яна альтанка

На фото – шестикутна альтанка відкритого типу, виготовлена з бруса діаметром 200 мм. Порівняно зі звичайною прямокутною, вона компактна й водночас містка, має значно оригінальніший вигляд, а її зручна форма дозволяє вигідно економити простір подвір’я.

Садова альтанка з оциліндрованого брусу

Конструкція прикрашена декоративними дранками, кожен елемент яких попередньо просушений, додатково пошліфований, а грані пофрезеровані.

Дерев'яна альтанка

Для покрівлі вирішили використати бітумну черепицю. Оскільки ми мали справу зі складним дахом, такий матеріал допоміг акуратніше обіграти всі його вигини і, порівняно з металочерепицею, дозволив вдвічі скоротити кількість відходів.

Шестикутна дерев'яна альтанка

Зважаючи на те, що на момент спорудження альтанки в замовника був повністю облаштований ландшафт, усі підготовчі роботи (зарізку елементів, їх шліфування та лакування) виконували на території нашої компанії. Збірка конструктора на подвір’ї замовника тривала всього 2 дні.

Бажаєте дізнатися деталі?

Наші менеджери дадуть Вам відповідь до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)