Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Монтаж перестінків в дерев’яному будинку

Оптимальним матеріалом для перестінків дерев’яного будинку являється брус (оциліндрований чи профільний, в залежності від конструкції будинку). Такий перестінок надійний, має хорошу звукоізоляцію, не порушує загальної естетики будинку, а також виступає додатковим ребром жорсткості для коробки будинку.

Проте, виникає цілий ряд ситуацій, коли використовувати для внутрішніх перегородок стіни з брусу недоцільно. У першу чергу це пов’язано з можливістю зекономити кошти та збільшити простір приміщень зрубу. Зазвичай для перестінків використовують дерев’яні перегородки каркасного типу або перегородки з гіпсокартону. Проте монтаж таких перестінків в дерев’яному будинку має свої тонкощі. Як відомо зруб дає усадку, у той же час розміри перегородки, залишаються без змін. У випадку ж, якщо будинок складений з оциліндрованого брусу, постає ще й питання, як уникнути щілин в місцях, де перегородка стикатиметься зі стіною будинку.

Для того, аби уникнути зазорів між стіною дерев’яного будинку та внутрішніми перестінками, в стіні здійснюється вертикальний пропил, в який і вставляється лист гіпсокартону, фанери, OSB, або іншого матеріалу. До підлоги перегородка кріпиться стандартно, а до стелі, як і у випадку зі сходами і кроквами, застосовується ковзна система. При цьому, необхідно залишити компенсаційний зазор. Детальніше з особливостями монтажу перестінків ви можете ознайомитися на відео, приведеному нижче.

Поділитись:

Попередня стаття: Проект дерев'яної лазні №1

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)