Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Виготовлення дерев’яної коробки

2016-03-15

Будинок (баня, альтанка, котедж, дитячий майданчик) збирається згідно з проектом. Коробка із заздалегідь підготовленого брусу збирається в лічені тижні “під дах”.
Можливості нашого устаткування дозволяють виготовляти багатокутні форми-еркери, башти, та інші складні елементи.

Дерев'яний будинок

Для будівництва компанія “ДеревоДім” використовує оциліндрований брус з деревини сосни та ялини власного виробництва, завдовжки від чотирьох до семи (максимально) метрів.
Стандартні діаметри оциліндрованного брусу- 160 мм, 180 мм, 200 мм, 220 мм, 240 мм, 260 мм. За рахунок застосування високоточних фрез здійснюється торцювання брусів, в них прорізаються посадочні місця та поздовжні компенсаційні пази для зняття напружень що виникають у деревині та запобігання розтріскуванню. Згідно обраного проекту, випилюються так звані «чашки» – вибірки в колодах для зв’язування їх між собою (залежно від специфіки конструкції будинку).

Безпосередній монтаж дерев’яної коробки здійснюється наступним чином: на підготовлений фундамент укладається гідроізоляційне покриття (руберойд) та обв’язувальний пояс із прямокутних підвалин. На підвалини кладеться перший напівбрус, а далі звичайні бруси.
Між шпунтом і гребенем оциліндрованної колоди укладається ущільнювач – повсть або синтепон . Між собою колоди з’єднуються за допомогою спеціальних болтів, для яких в шаховому порядку з певним кроком в колодах робляться отвори.
Випилювання чашок для перев’язки колод відбувається безпосередньо на будівельному майданчику. Такий підхід дозволяє краще підігнати колоди між собою, а також суттєво скорочує час виготовлення коробки.

Дерев'яний будинок

Для захисту від посиніння та ураження шкідниками в процесі будівництва, бруси попередньо обробляються сертифікованим захисним засобом “Біосепт-Транс”. Зібрана коробка ще раз обробляється захисним розчином “Біосепт-грунт” після чого покривається атмосферними лаками типу “Акватекс” різних відтінків.
Для захисту та обробки деревини, компанія “ДеревоДім” використовує продукцію виробників “REMMERS” та “РОГНЕДА” за вибором клієнта.

Середня тривалість виготовлення коробки двоповерхового будинку площею 150 м2 за сприятливих погодніх умов складає 3-4 тижнів залежно від специфіки проекту.

Поділитись:

Попередня стаття: Кошторис будівництва дерев'яного будинку

Наступна стаття: Дахові роботи в дерев'яному будинку

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)